Agata Duda tuż przed rozpoczęciem ciszy wyborczej wygłosiła przemówienie, które wzbudziło zainteresowanie wielu internautów szczególnie po ogłoszeniu wyników II tury wyborów prezydenckich. Niektórzy uważają, że słowa pierwszej damy mają drugie dno, a w sieci pojawiła się niepokojąca informacja. Jak się okazuje, ludzie mają pewne wątpliwości. 
 
Wyniki wyborów już od dawna nie wzbudziły w Polakach tylu kontrowersji. Obaj kandydaci szli łeb w łeb, i niemal aż do ostatniej chwili ogłoszenia oficjalnych wyników, ciężko było stwierdzić, kto wygra w walce o fotel prezydenta. Choć werdykt jest już jasny, wybory wciąż są głównym tematem internautów, którzy zwrócili szczególną uwagę na słowa, jakie kilka dni temu wypowiedziała Agata Duda.
 
 
Agata Duda i mocne przemówienie
 
Na dzień przed rozpoczęciem ciszy wyborczej, Agata Duda wygłosiła mocne przemówienie, które zaadresowała bezpośrednio do Rafała Trzaskowskiego oraz małżonki polityka. Teraz internauci doszukują się w słowach pierwszej damy drugiego dna. Mają rację?
 
 
Niezależnie od tego, co przyszłość przyniesie, proponuję, byśmy z szacunkiem przyjęli wybór naszych rodaków. Ja mam takie marzenie, żebyśmy się wreszcie zaczęli traktować z szacunkiem – powiedziała Agata Duda. Co tak bardzo zdziwiło w tych słowach internautów? 
Agata Duda i niepokojąca informacja
 
Jak się okazuje, niektórzy z internautów zaczęli spekulować o słowach wypowiedzianych przez pierwszą damę, które miały stać się szczególnie istotne po ogłoszeniu wyniku wyborów prezydenckich. Dlaczego? 
 
Pomyślcie czemu w ostatni dzień, przed ciszą Dudowa apelowała do Trzaskowskiego o uznanie wyniku wyborczego? Ten sam komunikat był „nadany” podczas wieczoru wyborczego! No jak myślicie?– napisał na Twitterze FanTomas Szary (pisownia oryginalna).
 
Pod jego wpisem pojawiło się wiele komentarzy, z których wynika, że ta niepokojąca informacja zasiała w niektórych z internautów wątpliwości.
 
ZOBACZ ZDJĘCIE: 

ZOBACZ TEŻ: 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.