Agata Duda i Kinga Duda podczas wiecu wyborczego w Pułtusku dumnie trwały przy boku Andrzeja Dudy. Obie panie na ten szczególny wieczór wybrały białe garnitury, co jak się okazuje, wcale nie było przypadkiem. Według eksperta stylizacje miały ukryty przekaz, a różnił je jedynie jeden, lecz bardzo istotny detal.

Agata Duda i Kinga Duda podczas wiecu wyborczego Andrzeja Dudy zachwyciły swoimi, niemal identycznymi, strojami. Według projektanta Daniela Jacoba Dali, ich wybór miał ogromne znaczenie. Jakie przesłanie kryje się za stylizacjami najważniejszych kobiet w życiu prezydenta? 

Agata Duda: stylizacja pierwszej damy

Stylizacja pierwszej damy wzbudziła spore zainteresowanie Polaków. Agata Duda na wiec wyborczy swojego męża wybrała biały garnitur, taliowany garnitur. Jak się okazuje, nie bez przyczyny. Za takim strojem stoi ukryty przekaz.

Kolor biały jest odbierany jako wzór czystości i niewinności. Pasuje na większość okoliczności. Sam krój damskiego garnituru wpisuje się również w trendy, więc z całą pewnością team Agaty przemyślał jej ubiór – skomentował Daniel Jacob Dali dla Se.pl. Uwadze widzów nie umknęło również, że stroje Agaty Dudy i Kingi Dudy były niemal bliźniacze. Przypadek? Zdecydowanie nie.

  1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje gwiazda YouTube, była w 8. miesiącu ciąży
  2. Nagle wybuchł protest pod Pałacem Prezydenckim. Awantura, przepychanki, dzieje się teraz
  3. Czy słowa Agaty Dudy miały „drugie dno”? Niepokojąca informacja krąży po internecie, ludzie mają wątpliwości

Agata Duda i Kinga Duda na wiecu

Biały garnitur w przypadku Kingi Dudy był bardzo przemyślanym elementem. Dlaczego córa Andrzeja Dudy postanowiła ubrać się tak, jak swoja mama? 

– Kinga Duda postanowiła niemalże na identyczny look jak jej matka. To bardzo znany dawniej chwyt, dzięki któremu unikną krytyki i oceniania, która z nich wyglądała lepiej – wyjaśnił projektant. Jak się okazuje, stylizacje pań różnił jeden, ważny detal w postaci falbanki na klapie marynarki Agaty Dudy. Trzeba przyznać, że mama i córka prezentowały się niezwykle elegancko i ponadczasowo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agata Duda
Fot. Fragment Wieczoru Wyborczego, TVP

Agata Duda i Kinga Duda na wieczór wyborczy Andrzeja Dudy wybrały niemalże bliźniacze stylizacje. Nie bez powodu.

Agata Duda
Fot. Piotr Molecki/East News

Biały kolor garniturów miał symbolizować czystość i niewinność, natomiast podobny ubiór zapewnił paniom brak porównań i ocen, która prezentowała się lepiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaczął w szale zdejmować ubrania przed Gessler. Zerwał mikroport ze spodni, wywołał skandal w „Kuchennych Rewolucjach”
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Aleksander Kwaśniewski w szczerych słowach o Andrzeju Dudzie. Nie zostawił na nim suchej nitki
  4. Zdjęcia grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Okazał się, że mąż gwiazdy TVN ma swoją mogiłę w Warszawie
  5. Jerzy Stuhr w bardzo ciężkim stanie. Aktor trafił do szpitala, podejrzewa się najgorsze
  6. Kinga Duda nie miała powodów do radości po przeczytaniu wiadomości. Zobaczyła ją tuż po wyborach

źródło: se.pl

 

Poprzedni artykułMedia obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje gwiazda YouTube, była w 8. miesiącu ciąży
Następny artykułMałgorzata Socha ma koronawirusa? Zawieszono zdjęcia do „Przyjaciółek”, kilkadziesiąt osób z ekipy zagrożonych
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.