Agata Duda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych Polek zarówno w kraju jak i za granicą. Dlatego też nie dziwi fakt, że wszyscy są zainteresowani życiem Pierwszej Damy i tym, jaka jest naprawdę kiedy nikt nie patrzy. Znacie, znamienne zdanie pozory mylą? W tym przypadku są strzałem w dziesiątkę. 

Agata Duda na wszystkich wystąpieniach publicznych jest niezwykle powściągliwa i opanowana. Wydawać by się mogło, że Agata Duda woli stać z boku i się nie udzielać. Jednak prawda jest zupełnie inna. Osoba z jej otoczenia niestety się wygadała. 

Agata Duda i cała prawda o niej 

Agata Duda w rzeczywistości jest zupełnie inna osobą niż się wszystkim wydaje. Chociaż może niektórzy z was mają dobre przeczucia, to jednak okaże się już za moment. Bliska osoba z otoczenia Pierwszej Damy zdradziła, jak wygląda współpraca z żoną prezydenta, kiedy światła reflektorów gasną. 

Informacje na temat Agaty Dudy przekazała Dorota Goldpoint, która już od kilku lat współpracuje z żoną prezydenta, jak podaje pomponik.pl. Pani Dorota w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle, zdradziła jak wygląda współpraca z Prezydentową. 

  1. Mocne słowa Łukasza Szumowskiego. Nie pozostawił wątpliwości, wielu Polaków będzie porażonych
  2. Mocne słowa aktorki znanej z M jak miłość o sytuacji w Polsce. W TVP zrobi się gorąco

Agata Duda jest inna niż się wszystkim wydaje 

Z informacji, które Dorota Goldpoint przekazała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle wynika, że Agata Duda to bardzo konkretna i wymagająca kobieta. Mimo tego, że na co dzień stoi w cieniu męża, prywatnie jest niezwykle zdecydowana i wie, czego chce. 

-Pierwsza dama to wymagająca osoba, natomiast bardzo dobrze się z nią pracuje, ponieważ jest konkretna i wie, czego chce. Bardzo szybko przygotowujemy kreacje. Mamy ustalone terminy przymiarek i poprawek, to pozwala na sprawną realizację zleceń – mówiła pani Dorota, cytuje pomponik.pl

Domyślaliście się? 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

małgorzata trzaskowska
Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER EA

Agata Duda prywatnie jest bardzo zdecydowaną i konkretną kobietą. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tak źle jeszcze nigdy nie było, sytuacja jest fatalna. Media obiegła ponura wiadomość
  2. Kolejne ostrzeżenie, wydano pilny alarm. W Polsce może być niebezpiecznie
  3. Wyznanie polskiego ginekologa. Opowiedział prawdę o kobietach i ich zachowaniu
  4. Iwona Węgrowska jest w ciąży. Gratulacje spływają z każdej strony, wiadomo, kto jest ojcem
  5. A jeszcze nie dawno wszyscy go kupowali. Uwielbiany produkt wycofany z Lidla, wykryto niebezpieczne bakterie

Źródło: pomponik.pl, Newseria Lifestyle

 

Poprzedni artykułJej mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. 68 latach później żona dowiedziała się prawdy
Następny artykułBardzo smutna wiadomość dotarła do mediów. Nie żyje prawdziwa legenda
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.