Agata Duda pojawiła się na Święcie Wojska Polskiego, a nam opadły szczęki. Pierwsza Dama jak zwykle zadała szyku i idealnie podkreśliła swoją szczupłą sylwetkę. Wyglądała tak świetnie, że sama mogłaby być głową państwa! Co miała na sobie?

Agata Duda znowu skradła całe show. Pierwsza Dama pojawiła się w Katowicach, gdzie wzięła udział w hucznej defiladzie na cześć Wojska Polskiego, a oczy wszystkich przybyłych skupiły się na niej. Wystarczyło, że włożyła sukienkę w swoim, niezwykle eleganckim, ale nowoczesnym stylu.

Agata Duda na Święcie Wojska Polskiego

Agata Duda przybyła do Katowic, aby w towarzystwie męża świętować ważny dla całego kraju dzień. Na tak specjalną okazję musiała wybrać wyjątkową stylizację. Co miała na sobie? Pierwsza Dama wybrała sukienkę sięgającą do połowy łydki. Biały materiał w ciemne kółka wyróżniał się na tle gładkich strojów pozostałych gości. Do tego żona naszego prezydenta postawiła na granatowy pasek i szpilki w tym samym odcieniu.

Pierwsza Dama jak zwykle, wybierając klasyczną stylizację, nadała jej ciekawego charakteru. Brak zbędnych dodatków sprawia, że wyborcy nie mogą się nachwalić jej wybitnego gustu. Wyczucie, z jakim dobiera poszczególne elementy stylizacji, jeszcze nigdy jej nie zawiodło. Modowej intuicji mogą pozazdrościć jej nawet styliści.

Agata Duda: styl Pierwszej Damy budzi podziw

Agata Duda już wielokrotnie zachwycała nas swoimi stylizacjami. Nasza Pierwsza Dama wygląda wyjątkowo nawet podczas spotkań z innymi, ważnymi kobietami, takimi jak Melania Trump czy księżna Japonii. Zawsze przyciąga spojrzenia uczestników spotkań i internautów. Nie jest to jednak jej celem, bo wygląd uważa za kwestię drugorzędną. 

Choć mówi, że podczas oficjalnych wyjść najważniejsze są dla niej sprawy Polaków, to już nigdy nie uwolni się od opinii jednej z najlepiej ubranych pierwszych dam. Stroje Agaty Dudy często przywołują skojarzenia z Kate Middleton czy Małgorzatą Kożuchowską, która od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Warto wspomnieć, że sukienka jest projektu Władysławy Frączek i została uszyta w firmie De Marco. Agata Duda już nie jeden raz miała na sobie kreację projektantki i wie, że może jej zaufać. W końcu jest Pierwszą Damą, a oczy milionów Polaków skierowane są właśnie na nią, dlatego wszystko musi być perfekcyjnie skrojone.

ZOBACZ ZDJĘCIA AGATY DUDY:

aGATA DUDA
instagram.com/prezydent_pl

Agata Duda znowu przyciągnęła uwagę wszystkich gości.

AGATA DUDA
twitter.com/prezydentpl

Pierwsza Dama od lat słynie z idealnie dobranych stylizacji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunków
  2. Barbara Kurdej-Szatan planuje operacje plastyczne? Gwiazda opublikowała nowe nagranie
  3. Martyna Wojciechowska ma kryzys z Przemysławem Kossakowskim? Praca utrudnia im wspólne życie
  4. Danuta Wałęsa wspomina młodość: ”Wszystkiego miałam dużo: dzieci, kłopotów i roboty”
  5.   Najpiękniejsza dziewczynka świata skończyła 18 lat. Czy wciąż zachwyca urodą? 
  6.   Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak 
Poprzedni artykułKot niespodziewanie wymknął się z domu w nocy. Po chwili zrozumiał, że popełnił wielki błąd
Następny artykułPrezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat. Młoda para nie spodziewała się tego, co znajdzie w środku
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.