Agata Duda znów znalazła się w ogniu krytyki. Została bardzo dosadnie skrytykowana, w dodatku na publicznym profilu. To nie pierwszy raz, kiedy Pierwsza Dama musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Czy doczekamy się odpowiedzi prezydentowej?

Ostatnie informacje o podwyżkach dla przedstawicieli rządu wywołały niemałe zamieszanie. Internauci nie kryją niezadowolenia i nie szczędzą słów krytyki. Najbardziej dostaje się jednak Agacie Dudzie, która została dobitnie skrytykowana przez jedną z czołowych dziennikarek w kraju. Z jakiego powodu mierzy się z krytyką?

Agata Duda skrytykowana

Pierwsza Dama została publicznie skrytykowana. O co chodzi? Na publicznym profilu Karoliny Korwin-Piotrowskiej pojawiło się zdjęcie, które mocno godzi w wizerunek Agaty Dudy. Widnieje na nim Pierwsza Dama, a także wymowny podpis: Milczenie jest złotem. Karolina Korwin-Piotrowska nie omieszkała dodać kilku słów od siebie:

– 17 tys. brutto. Milczałabym za taką kasę. Skandal.

Komentarz dziennikarki dotyczy oczywiście podwyżek dla polityków, ministrów, prezydenta i premiera. Rewolucją jest jednak przede wszystkim fakt, że także pierwsza dama będzie teraz otrzymywała wynagrodzenie. Choć wiele osób było za tym, by prezydentowe otrzymywały pensję za swoją pracę, pojawiły się liczne głosy oburzenia dotyczące samej Agaty Dudy.

  1. Gwiazdor ”M jak miłość” wziął ślub z aktorką ”Barw szczęścia”. Panna młoda wyglądała jak z bajki
  2. Pojechali do Watykanu, nagle wyciągnęli wielką flagę. Chcieli, by papież Franciszek zobaczył, co dzieje się w Polsce

Karolina Korwin-Piotrowska o Pierwszej Damie

Jak wiadomo, Agata Duda rzadko wypowiada się na palące tematy społeczne. Z tego powodu wiele osób uważa, że wysokość pensji obecnej Pierwszej Damy jest nie na miejscu. Prezydentowa  ma teraz otrzymywać wynagrodzenie w wysokości ponad 17 tysięcy złotych brutto. W sieci można przeczytać liczne głosy, które są przeciwne tak wysokim stawkom – zwłaszcza zważając na fakt, że polska gospodarka znajduje się przez koronawirusa w niecodziennej sytuacji.

Karolina Korwin-Piotrowska słynąca z odważnych wypowiedzi na tematy społeczne i polityczne, dobitnie skomentowała ten fakt na swoim Instagramie. Czy możemy spodziewać się reakcji Kancelarii Prezydenta? Czas pokaże.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata duda
fot. instagram.com/karolinakp/

Dziennikarka znana jest z dosadnych wypowiedzi, czym zjednała sobie wielu fanów, jak i wrogów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

17 tys brutto Milczałabym za taką kasę Skandal

Post udostępniony przez Karolina Korwin Piotrowska (@karolinakp)

 Teraz skrytykowała Agatę Dudę.

fot. Jakub Kaminski/East News

Co na to Pierwsza Dama?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec dostał do zeszytu uwagę od katechety. Odpowiedź jego mamy jest kapitalna, wiele osób wstało bić brawa
  2. Edyta Herbuś zaliczyła wpadkę podczas nagrania. Kompromitujące wideo trafiło do sieci
  3. Agnieszka Woźniak-Starak była ostrzegana przed Piotrem. Usłyszała porażające słowa na jego temat
  4. Ujawniono całą prawdę o mamie Madzi. Jej najgłębsze tajemnice są zatrważające
  5. Skrzynecka żaliła się, że nie ma pieniędzy na wakacje w Grecji. Właśnie wyjechała na wczasy do Hiszpanii, artystka zasłynęła piorunującą dietą odchudzającą

źródło: pomponik.pl

 

 

Poprzedni artykułTragiczna wiadomość w niedzielne popołudnie. Nie żyje Jolanta Wiśniewska
Następny artykułNa obrazku ukrył się ptak, który nie pasuje do reszty. Jedynie 3% osób widzi go już w pierwszej minucie
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.