Agata Duda z mężem odwiedzili polskie sześcioraczki w ich własnym domu. Z okazji Światowego Dnia Wcześniaków prezydencka para spotkała się rodzicami i ich niezwykłymi pociechami. Pierwsza Dama jak zwykle zadała szyku i wystąpiła w pięknej, przykuwającej wzrok sukience.

Nie jest tajemnicą, że Agata Duda zawsze robi wrażenie swoimi stylizacjami. Pierwsza Dama doskonale dobiera je do okazji i uzupełnia idealnie pasującymi dodatkami, tak też było i tym razem. W domu sześcioraczków i ich starszego brata pojawiła się w barwnej kreacji i jak zwykle wyglądała wspaniale.

Pierwsza Dama odwiedziła sześcioraczki

Prezydencka para odwiedziła dom pierwszych polskich sześcioraczków z okazji święta wcześniaków. Agata Duda była zachwycona urodzonymi w 29 tygodniu ciąży Zosią, Kają, Nelą, Malwiną, Tymonem, Filipem. Maluchy urodziły się w maju, a czekał na nie 2-letni brat Oliwier.

W chwili porodu najmniejsze z sześcioraczków ważyło zaledwie 890 gramów, a każde z nich w swoim czasie opuszczało szpital. Rodzice musieli szybko przygotować się do nowej sytuacji, o czym rozmawiali z Prezydentem i Pierwszą Damą. Agata Duda jak zwykle prezentowała się bezbłędnie.

Agata Duda: styl Pierwszej Damy wciąż zachwyca

Nikt nie jest zaskoczony, że i tym razem Agata Duda nie popełniła modowej wpadki. Pierwsza Dama tradycyjnie miała na sobie sukienkę sięgającą do połowy łydki, jednak z powodu mniej oficjalnej atmosfery mogła wybrać odważniejszą opcję kolorystyczną. 

AGATA DUDA
instagram.com/prezydent_pl

Tym razem zamiast jednolitych kolorów pierwsza dama postawiła na wielobarwność. Jej wzorzysta sukienka idealnie pasowała do okazji, jaką było spotkanie z dziećmi. Całość idealne dopełniły różowe szpilki i delikatne kolczyki. Pierwsza Dama wspaniale czuła się w nieco luźniejszej niż zazwyczaj atmosferze i chętnie zajmowała się dziećmi, które słodko się do niej uśmiechały.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

AGATA DUDA
instagram.com/prezydent_pl

Agata Duda znowu zachwyciła swoją stylizacją.

AGATA DUDA
instagram.com/prezydent_pl

Pierwsza Dama zwykle wybiera bardziej stonowane kreacje, tym razem mogła nieco zaszaleć.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polka będzie doradczynią Donalda Trumpa. Biały Dom ogłosił już to oficjalnie
  2. Beata Tyszkiewicz niedawno skończyła 81 lat. Zdjęcia z młodości aktorki są zniewalające
  3. Magda Mołek nieładnie potraktowana przez znanego komika. Nie popisał się dobrymi manierami
  4. Kuba Wojewódzki pokazał zaskakujące zdjęcie z tatuażem na brzuchu. W ten sposób nie uciszy plotek o powrocie do Anny Muchy
  5. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  6. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
Poprzedni artykułPan młody dla żartu powiedział przy ołtarzu „nie”. Nie mógł przewidzieć, do czego doprowadzą jego słowa
Następny artykułDzieci Barbary Brylskiej były całym jej światem. Jedyna córka straciła życie w tragicznym wypadku
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.