Agata Duda napisała list, a jego zdjęcie natychmiast pojawiło się w sieci. Jak się okazuje, szczególną uwagę internautów przykuwa jeden, drobny, lecz niezwykle istotny detal. Czy pierwsza dama zdawała sobie sprawę, co takiego ujawniła? Naprawdę trudno oderwać wzrok. Teraz już cała prawda wyszła na jaw.

Od dłuższego czasu Agata Duda znajduje się na świeczniku, a Polacy bacznie obserwują jej każdy ruch. Co więcej, dzięki założeniu oficjalnego konta na Instagramie, kulisy życia żony Andrzeja Dudy stały nam się jeszcze bliższe. Wygląda jednak na to, że kiedy pierwsza dama zamieściła zdjęcie listu, nie zdawała sobie sprawy, co takiego ujawniła.

Agata Duda napisała list. Wszystko wiadomo

Agata Duda ku uciesze wielu osób nie zrezygnowała z Instagrama, a na oficjalnym profilu pierwszej damy pojawił się nowy post. Co więcej, to co znajdziemy na opublikowanej fotografii, dostarczy nam na temat żony prezydenta jeszcze więcej informacji.

Po tym, jak współpracownicy Agaty Dudy zdradzili sekrety pierwszej damy, żona prezydenta sama, choć z pewnością nieświadomie, odkrywa swoje najskrytsze karty. Choć zdjęcie miało skupić uwagę na akcji Caritas Tornister pełen uśmiechów, wszyscy zwrócili uwagę na charakter pisma Agaty Dudy. Co mówi o pierwszej damie?

  1. Ministerstwo zdrowia przekazało wiadomość. Wielu Polaków będzie poruszonych, gdy dowie się prawdy
  2. Cały szpital zamknięty. Zakażenie wśród personelu

Co charakter pisma mówi o Agacie Dudzie?

Charakter pisać mówi o Agacie Dudzie bardzo dużo. Jak się okazuje, pierwsza dama ma tendencję do podkreślania dolnych elementów liter, a tak zwane ogonki, przybierają naprawdę różne formy. Co oznacza to w praktyce?

– Wyraziste dolne elementy liter to przejaw ogromnej siły wewnętrznej oraz zdolności przezwyciężania życiowych niedogodności. Jest to jednocześnie oznaka finansowej zaradności – podaje portal astrologia.com.pl.

Wygląda na to, że Agata Duda wcale nie jest świadoma tego, ile nam o sobie powiedziała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agata Duda
@ pierwszadama_akd. Instagram, Fot. Igor Smirnow/KRP

Agata Duda napisała ważny list.

Agata Duda
@ pierwszadama_akd. Instagram, Fot. Igor Smirnow/KRP

Jak się okazuje, charakter pisma wiele powiedział o pierwszej damie.

Agata Duda
@ pierwszadama_akd. Instagram, Fot. Igor Smirnow/KRP

Andrzej Duda wraz z żoną wzięli udział w akcji Caritas Tornister pełen uśmiechów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVN pilnie informuje, zapadła nagła decyzja. Zakaz uderzy w wielu Polaków
  2. Natasza Urbańska bez stanika. Zdjęcie trafiło do sieci, prawda wyszła na jaw
  3. Decyzja właśnie zapadła. Chodzi o ogromne podwyżki dla polityków i wypłatę dla Pierwszej Damy
  4. Agnieszka Chylińska ukrywała prawdę latami. Dopiero teraz zdobyła się na wyznanie, aż ciężko uwierzyć
  5. Jej prababcia wykorzystywała fusy po kawie w oszałamiający sposób. Nie wyrzucała ich, dowiesz się i zaczniesz robić identycznie

źródło: jastrzabpost.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.