Agata Duda w młodości zachwyca. Pierwsza Dama na zdjęciu z przeszłości wygląda identycznie jak jej córka. Uderzające podobieństwo Kingi Dudy to mamy jest piorunujące. Sami oceńcie. 

Kinga Duda tak samo, jak swoja mama skończyła prestiżowe liceum w Krakowie, wybierając studia, poszła śladami ojca i skończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pierwsza Dama z córką są do siebie bardzo podobne, a stare zdjęcie Pierwszej Damy w długich włosach tylko to potwierdza. Zobacz, jak kiedyś wyglądała Agata Duda.

Agata Duda w młodości

Agata Duda przyzwyczaiła nad do swojej krótkiej, blond fryzury. Żona prezydenta zawsze prezentuje się w eleganckich kreacjach z zawsze nienagannie ułożoną fryzurą. Mało kto wie, że Pierwsza Dama w przeszłości mogła pochwalić się długimi, blond włosami. Po Internecie krąży stare zdjęcie Agaty Dudy, na którym ma długie włosy. Fani rodziny prezydenckiej nie mają wątpliwości. Agata Duda z córką wyglądają tak samo. Podobieństwo córki Prezydenta do matki aż bije po oczach.

Agata Duda z córką
twitter.com/Agata Duda

Co robi Kinga Duda?

Kinga Duda jest córką Prezydenta Andrzeja Dudy. Para prezydencka bardzo dba o to, aby uszanować prywatność swojej córki, której ewidentnie nie ciągnie do show-biznesu. Czym w taki razie zajmuje się córka Prezydenta? Kinga Duda mieszka wciąż w Krakowie, gdzie studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kinga zajmuje się przede wszystkim prawem prywatnym i handlowym, postępowaniem cywilnym oraz metodami ADR.

Córka prezydenta reprezentowała swoją uczelnię w konkursie International Direct Investment International Arbitration Moot i IBA-VIAC Consensual Dispute Resolution. Jest również absolwentką Amerykańskiego Studium Prawa.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kinga Duda mierzy bardzo wysoko i woli skupić się na karierze prawniczej, niż brylować w show-biznesie, jak inne dzieci polityków.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agata Duda z córką
fot. screen z youtube.com @Blogpressportal

Żona Prezydenta przyzwyczaiła nas do swojej krótkiej fryzury.

Agata Duda z córką
facebook.com/AgataDudaFashion

Pierwsza Dama zawsze zachwyca swoimi eleganckimi stylizacjami. 

Agata Duda z córką
facebook.com/jagiellonianvismoot

Kinga Duda poszła w ślady ojca i studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Agata Duda z córką
instagram.com @tvn24.pl

Jest jedną bardziej zdolnych i aktywnych studentek wydziału.

 

Agata Duda z córką
Fot.twitter.com Agata Duda

Agata Duda z córką wyglądają identycznie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polka będzie doradczynią Donalda Trumpa. Biały Dom ogłosił już to oficjalnie
  2. Studentka musiała wziąć swoje dziecko na zajęcia. Gdy chłopiec zaczął płakać, do akcji wkroczył wykładowca
  3. Dzieci Barbary Brylskiej były całym jej światem. Jedyna córka straciła życie w tragicznym wypadku
  4. Agata Duda z mężem odwiedzili polskie sześcioraczki. Pierwsza Dama jak zwykle zadała szyku
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”

 

 

Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.