Agata Duda rzadko wypowiada się o swoich poglądach politycznych. Kiedy w 2017 roku stał się popularny filmik z wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Polsce, internauci wzięli zachowanie Pierwszej Damy za zabawną deklarację polityczną. Okazuje się, że filmik wciąż żyje w Stanach Zjednoczonych, a memy go wykorzystujące bawią do łez.

Agata Duda przyjęła amerykańską parę prezydencką w Warszawie w 2017 roku. Wizyta Donalda Trumpa była bardzo głośna w mediach, a jego przemówienie transmitowane w telewizji. Kamery wtedy uchwyciły zachowanie Pierwszej Damy, które do dziś bawi Amerykanów!

Agata Duda zignorowała Donalda Trumpa?

Agata Duda od 2015 roku pełni obowiązki pierwszej damy. W tym czasie wzięła udział w wielu spotkaniach z najważniejszymi głowami państw całego świata. W 2017 roku spotkała się z Donaldem Trumpem i jego małżonką Melanią w Warszawie. 

Nagranie z pożegnania dwóch par prezydenckich stało się niezwykle popularne w internecie. Na nim Agata Duda nie uścisnęła dłoni Donalda Trumpa, a zamiast tego skierowała się w stronę Melanii. Mimo tego, że sytuacja wynikała z nieporozumienia, a polska Pierwsza Dama szybko również pożegnała się z prezydentem Stanów Zjednoczonych, wideo przypadło do gustu przeciwnikom Donalda Trumpa.

Agata Duda
fot. facebook.com @AgataDudaFashion

Pierwsza dama w memach

Gest Pierwszej Damy został również odczytany jako protest przeciwko polityce Donalda Trumpa, ale Andrzej Duda szybko wyjaśnił sytuację na Twitterze:

– Odpowiadając na kilka zaskakujących doniesień — moja żona wymieniła uściski i z panią i z panem Trump po ich wspaniałej wizycie – napisał prezydent RP.

Po dwóch latach jednak wideo, na którym wydaje się, że Agata Duda ignoruje Donalda Trumpa, wciąż bawi Amerykanów! W internecie pojawiają się coraz to nowsze memy wykorzystujące gest pierwszej damy. Syryjski artysta działający pod pseudonimem Saint Hoax opublikował na Instagramie całą serię memów z Agatą Dudą w roli głównej.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

agata duda
youtube.com

Te filmik wciąż jest hitem w USA.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

The first lady of Poland invented the “I don’t know her”

Post udostępniony przez Saint Hoax (@sainthoax)

 Agata Duda wciąż bawi ludzi na całym świecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. SGGW może mieć bardzo poważny problem. Kary mogą pójść w miliony
  2. Mąż Grażyny Torbickiej to wybitny lekarz. Gwiazda zdradziła, jak go poznała 38 lat temu
  3. Gwiazda TVN przyznała się do prostytucji i opowiedziała o trudnej przeszłości: „Stałam się niewolnikiem”
  4. Polska gwiazda właśnie ogłosiła, że spodziewa się bliźniaków. Pokazała zdjęcie i wywołała lawinę komentarzy
  5. Jolanta Kwaśniewska była pierwszą dama w latach 1995-2005. Jak dziś wygląda jej życie?
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  7. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa „Sekta diabelska” Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. 
Poprzedni artykułHusky został przyłapany na gorącym uczynku. Gdy właścicielka zwróciła mu uwagę, postanowił się z nią sprzeczać
Następny artykułKolekcja Sinsay Animal. Zwierzęce nadruki w odświeżonym wydaniu
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.