Agata Duda wraz z mężem niedawno odwiedzili Sycylię. Para Prezydencka wzięła tam nawet udział w spotkaniu wigilijnym. Trzeba przyznać, że Pierwsza Dama wygląda jak zawsze zniewalająco – w czerwonej stylizacji wygląda jak prawdziwa trendsetterka!

Andrzej Duda i Agata Duda wybrali się niedawno do Włoch, by spotkać się z żołnierzami w Polskim Kontyngencie Wojskowym unijnej misji Sophia na Sycylii. Nie zabrakło również specjalnej, świątecznej atmosfery i wigilijnych emocji.

Agata Duda wyglądała zjawiskowo

Podczas wizyty we Włoszech, Agata Duda wyglądała naprawdę fenomenalnie. Na tę okazję wybrała przepiękny kostium – czarne, klasyczne spodnie i czerwoną marynarkę przewiązaną w talii ciemnym pasem.

Nie obyło się także bez doskonale dopasowanych dodatków. Pierwsza dama założyła na stopy czarne botki na obcasie. Postawił także na wyprostowane włosy i delikatny, a zarazem idealny makijaż. Całość utwierdza nas w przekonaniu, że Agata Duda doskonale zna się na modzie i jest wyznacznikiem trendów dla niejednej kobiety!

Co para prezydencka robiła na Sycylii?

Para Prezydencka odwiedziła w tym tygodniu Włochy. Gdy dotarli na Sycylię, od razu spotkali się z polskimi żołnierzami. Prezydent zapoznał się tam także z zadaniami kontyngentu.

– Żołnierze unijnej misji Sophia na Morzu Śródziemnym chronią bezpieczeństwo Europy i tych, którzy z narażeniem życia chcą się do niej dostać — powiedział prezydent Duda. 

Agata Duda również miała wiele pracy. Porozmawiała z kobietami, które wzięły udział w misji. Dowiedziała się, także, na czym polega ich obecność i praca w tym miejscu. Okazało się, również, że kobiety te doskonale potrafią pogodzić swoje obowiązki z życiem rodzinnym. 

Para prezydencka spędziła tam wiele czasu z Anną Marią Anders, byłą senator, a obecnie ambasador Włoch. Razem z Agatą Dudą i Andrzejem Dudą złożyła ona kwiaty na grobie polskiego pilota kpt. Władysława Dreckiego. Para prezydencka przełamała się, także z żołnierzami tradycyjnym opłatkiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agata Duda
https://twitter.com/prezydentpl

Agata Duda wyglądała wprost zjawiskowo.

Agata Duda
https://twitter.com/prezydentpl

Para prezydencka spotkała się na miejscu z polskimi żołnierzami.

Agata Duda
https://twitter.com/prezydentpl

To nie pierwszy raz, kiedy Agata Duda zachwyciła swoim wyglądem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Toksyczne bombki choinkowe. Producenci ukrywają prawdę
  2. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  3. Urszula Dudziak miała romans z żonatym mężczyzną. Gwiazda znalazła go martwego w wannie
  4. Biedronka pozwana przez znaną blogerkę. Marta Dymek z Jadłonomii pozwie giganta za przepis na piernik
  5. Matka zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

źródło: se.pl

Poprzedni artykułMa najdłuższe rzęsy na świecie. Kobieta ujawniła, jak zapuściła 12-centymetrowe rzęsy, można się zdziwić
Następny artykułJak ubrać się do pracy w biurze? Postaw na wygodę i klasykę
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.