Agata Duda w niecodziennej stylizacji. Pierwsza Dama udowodniła, że nawet w środku lasu, w sportowym stroju potrafi wyglądać pięknie. Elegancka niczym księżna Diana dba o środowisko i daje wzór milionom Polaków.

Szyk, którym Agata Duda zachwyca nas podczas każdego swojego wyjścia, jest nieodłącznym elementem jej wizerunku. Pierwsza Dama słynie z idealnie dobranych stylizacji podkreślających jej figurę i stosownych do okazji. Tym razem prezydentowa zbierała śmieci w Puszczy Białej. Wyglądała obłędnie!

Agata Duda w puszczy niczym księżna Diana w ogrodzie Buckingham

W przeciwieństwie do wielu polityków, którzy mają problem z doborem odpowiedniego stroju i w drogich garniturach odwiedzają powodzian czy rolników, para prezydencka świetnie radzi sobie w tej kwestii. Zarówno Prezydent, jak i Pierwsza Dama pojawili się w wygodnych, sportowych strojach, które pozwoliły im swobodnie podnosić zalegające w puszczy śmieci. Agata Duda miała na sobie czarną parkę w białe, jesienne wzory, wygodne spodnie i sportowe buty, a jej idealnej fryzurze niestraszne były podmuchy silnego wiatru!

AGATA DUDA
instagram.com/prezydent_pl

Swoją obecnością w Puszczy Białej para prezydencka zainaugurowała ogólnopolską akcję #sprzątaMY. Agata i Andrzej Duda zaglądali pod każdy krzaczek i wspólnie z uczniami, harcerzami, członkami Ligi Ochrony Przyrody, żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej oraz leśnikami zebrali aż dwie ciężarówki śmieci! W trakcie tej szlachetnej akcji przeczesano aż 600 hektarów puszczy.

Jaki styl ma Agata Duda?

Agata Duda ma styl niezwykle elegancki, a smaku, z jakim dobiera poszczególne elementy garderoby, mogliby jej pozazdrościć styliści rodziny królewskiej! Choć zdarza jej się korzystać z pomocy specjalistów, to sama decyduje, co ma na sobie podczas oficjalnych wyjść. Zwykle kupuje o polskich projektantów, wspierając tym samym naszą gospodarkę.

AGATA DUDA
instagram.com/prezydent_pl

Pierwsza Dama nie boi się eksperymentów, dlatego możemy podziwiać ją nie tylko w klasycznych kolorach takich jak czerń, biel czy beż, ale także w odważnych odcieniach czerwieni czy żółci. Wyczucie, z jakim dobiera biżuterię, obuwie czy torebki jest godne pozazdroszczenia! Agata Duda kocha minimalistyczne dodatki, które nie odciągają uwagi od jej sukienek czy kostiumów. Podkreśla jednak, że najważniejsze dla niej są sprawy kraju, dlatego nigdy nie nosi niczego, co mogłoby wywołać skandal i odwrócić uwagę od tematów ważnych spotkań.

AGATA DUDA
instagram.com/prezydent_pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupił karkówkę z dziwną kulą w środku. Prawda wywołuje mdłości
  2. Magdalena Frąckowiak o swojej chorobie: ”Powoli umierałam od środka”
  3. Mama księcia Filipa cierpiała na schizofrenię, wyrzekła się dzieci i została zakonnicą. Nieznane fakty
  4. Kim jest żona Artura Żmijewskiego? Legendarny aktor rzadko pokazuje swoją piękną ukochaną
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą
Poprzedni artykułMagdalena Frąckowiak przeszła operację. Gwiazda: „Chorowałam od roku. Powoli umierałam od środka”
Następny artykułNie mógł uwierzyć w to, co stało się jego córce. Zainstalował ukrytą kamerę i dowiedział się co robi jej niania
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.