Agata Duda poleciała do Tokio. Podczas gdy Prezydent spotyka się z mieszkańcami Polski, Pierwsza Dama reprezentuje nasz kraj w Japonii. Nigdy jeszcze nie wyglądała tak modnie i stylowo, jak podczas przemówienia w Ambasadzie RP.

Agata Duda słynie ze swoich niezwykle eleganckich i gustownych kreacji, a jej stroje podpatrują tysiące Polek. Pierwsza Dama zawsze wygląda perfekcyjnie i jeszcze nigdy nie zaliczyła modowej wpadki. Tym razem znowu nas zachwyciła i udowodniła, że nie brakuje jej pomysłów i odwagi.

Agata Duda w Japonii

Agata Duda przebywa w Tokio z okazji stulecia nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Japonią. Uczestniczyła też w uroczystościach intronizacyjnych Cesarza Japonii. Pierwsza Dama przemawiała w Ambasadzie RP, gdzie pojawiła się w niezwykle korzystnej stylizacji doskonale podkreślającej jej szczupłą sylwetkę.

-Bardzo się cieszę, że obok tej dobrej polsko-japońskiej historii, już dzisiaj tworzymy także naszą teraźniejszość i wspólną przyszłość – mówiła Agata Duda.

agata duda
instagram.com/prezydent_pl

Pierwsza Dama miała na sobie ciemny, dopasowany garnitur i wysokie szpilki. Wśród dyplomatów z całego świata wyglądała niezwykle szykownie i profesjonalnie. Jej fryzura jak zwykle była perfekcyjna, a makijaż delikatny i naturalny. W takim wydaniu Agata Duda pokazała się po raz pierwszy. Nic dziwnego, w końcu okazja też była wyjątkowa.

Jakie torebki nosi Agata Duda?

Agata Duda nosi małe torebki, zwykle są to kopertówki, które nie rzucają się w oczy. Gdy podróżuje, stawia na nieduże, zgrabne modele, na przykład z kolekcji włoskiej marki Ripani. Koszt takiego dodatku to około 1200 złotych. Podczas wystąpień i przemówień Pierwsza Dama nie ma przy sobie niczego, co mogłoby jej przeszkadzać.

agata duda
instagram.com/prezydent_pl

W drugiej stylizacji Agata Duda wyglądała jak stylowa gwiazda kina. Postawiła na jasne odcienie. Długa suknia w pudrowym kolorze wyłaniała się spod połyskującego płaszcza, a całość uzupełniła mała torebka. Pierwsza Dama całość wykończyła srebrnymi szpilkami, które idealnie sprawdziłyby się na czerwonym dywanie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uważaj podczas zakupów. W popularnych sieciówkach bezczelnie cię oszukają
  2. Mężczyzna kupił piękny dom. Poczuł niepokój i zaczął kopać w ogrodzie, odkrył prawdę
  3. Mama i córka przeszły szereg operacji plastycznych. Dziś wyglądają identycznie
  4. Kobieta ciągnie psa na smyczy tak, że prawie go dusi. To, jak zareagował przechodzień zasługuje na oklaski
  5. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił
Poprzedni artykułSyn znanej polskiej piosenkarki musiał zmienić nazwisko. Wszystko przez rodzinną tragedię
Następny artykułByła aktorką o wielkim talencie. Zmarła na scenie podczas spektaklu dokładnie 50 lat temu
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.