Agata Duda i Kinga Duda zostały publicznie wyśmiane. Internauci nie mieli litości dla żony i córki prezydenta. W sieci krąży zdjęcie, które bez litości pokazuje postawę obu pań. Dodatkowo fotografię udostępnili znani kabareciarze. W internecie zawrzało.

Agata Duda i Kinga Duda stały się bohaterkami zdjęcia, które w sieci rozeszło się w zatrważającym tempie. Zdjęcie bezlitośnie wyśmiewa żonę i córkę prezydenta. 

Agata Duda i Kinga Duda publicznie wyśmiane

Żona i córka prezydenta znalazły się na zdjęciu, które bardzo szybko obiegło internet. Obie panie są w tym momencie na językach całego kraju, a wszystko przez liczne protesty Polaków, którzy nie zgadzają się z decyzją Trybunału Konstytucyjnego. 

Kobiety wyszły na ulicę, a protesty rosną na siłę, tymczasem brakuje reakcji od strony tych, którzy naszym krajem z założenia powinny się opiekować. Mimo kolejnych wielkich manifestacji głosu w sprawie nie zabrał prezydent, ale także jego żona i córka. 

Dlaczego Polki liczą, że Agata i Kinga Duda zabiorą głos?

Pierwsza dama to osoba w państwie, która zajmuje się kwestiami społecznymi, a przede wszystkim prawami, potrzebami i życiem kobiet. Bez względu na to, jaką postawę przyjęłaby prezydentowa, Polacy oczekują, by pokazała, że zależy jej na obywatelach, a swoją funkcję pełni odpowiedzialnie.

Z kolei nie bez powodu opinii oczekuje się także od Kingi Dudy. To ona w dniu wyborów na prezydenta mówiła:

-Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popieramy i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek

  1. Stanie się już w piątek, wszyscy są w gotowości. Szef kancelarii premiera potwierdza
  2. Tragedia w rodzinie królewskiej. Książę nie żyje, tragiczna wiadomość z zagranicy obiegła media, był taki młody
  3. Atak nożownika po proteście w Gdyni. Pociął twarz mężczyźnie, który bronił obrażanych kobiet

Mem bije rekordy popularności

Mem z udziałem obu pań udostępnił kabaret Ani mru mru, wokół którego zrobiło się ostatnio bardzo głośno za sprawą Marcina Wójcika. Kabareciarz zerwał współpracę z TVP, ponieważ nie zgadza się z przedstawianymi w telewizji publicznej informacjami. 

Prawdziwym hitem okazał się być jednak mem z udziałem Agaty i Kingi Dudy. Zdjęcie udostępnione przez kabaret Ani mru mru dosłownie podbiło internet. Zdjęcie prezentuje obie panie, a tuż nad nimi jest napisane: Ani mru mru.

Jest to odwołanie do milczenia żony i córki prezydenta w sprawie prawa kobiet i tego, co dzieje się w kraju. Zdjęcie zdobyło ogromną popularność. Polacy wciąż oczekują nie tylko słów od Agaty i Kingi, ale także od prezydenta, który od momentu przejścia na kwarantannę nie udziela się w życiu publicznym. Fani wyłapali jednak ostatnio jedną aktywność, okazuje się, że prezydent polubił post Małgorzaty Kożuchowskiej dotyczący decyzji TK.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Bang !!!!! ????

Opublikowany przez Aniego Mru-Mru Wtorek, 27 października 2020

Mem bije rekordy popularności. 

AGATA DUDA
Fot. Piotr Molecki/East News,

Polacy oczekują, by para prezydencka w końcu zabrała głos w sprawie tak ważnej dla wielu Polek. 

agata duda
Fot. Piotr Molecki/East News

Po wypowiedzi Kingi na wiecu wyborczym ojca wszyscy byli pewni, że córka prezydenta będzie uczestniczyć w życiu społecznym kraju. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Już od wczoraj znaczna zmiana w podatkach. Zachowasz w portfelu znacznie więcej pieniędzy
  2. Kolejne zmiany dla Polaków. Wyciekło, co planuje rząd, chodzi o kwarantannę dla kolejnych grup
  3. Pilna konferencja Strajku Kobiet, przedstawiono postulaty. Kiedy koniec protestów?
  4. Wiemy, którzy uczniowie jako pierwsi wrócą do szkoły. Minister edukacji potwierdza
  5. Pilne: Nie żyje książę, był czwarty w kolejce do tronu. Miał 38 lat
  6. Krystyna Pawłowicz miała wypadek samochodowy. Informacje napływają z mediów
  7. Przepis na najszybsze ciasto bez pieczenia. Robi się niemal samo, wygląda i smakuje obłędnie

źródło: pomponik.pl

 

 

Poprzedni artykułLekarz bije na alarm. Jeden nietypowy objaw koronawirusa u dzieci może zwiastować kłopoty
Następny artykułNowe przepisy właśnie weszły w życie. Zmiany dotkną wielu Polaków, mało kto wie
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl