Agata Duda została przyłapana podczas bardzo zajmującego zajęcia. Prezydent pokazał zdjęcie Pierwszej Damy przy pracy, jednak nie wszystkim spodobała się najnowsza fotografia. Bezlitośni internauci nie przebierali w słowach, pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy. Mimo starań Agata Duda wciąż słyszy te same zarzuty. 

Ostatnio w sieci pojawiło się zdjęcie Agaty Dudy, zrobione jakby ukradkiem. Prezydent pochwalił się poczynaniami swojej żony, chcąc prawdopodobnie nieco ocieplić swój wizerunek. Jednak zdjęcie przyniosło zupełnie odwrotny efekt. 

Agata Duda przy pracy 

Agata Duda została uwieczniona podczas składania przyłbic, które mają zapewnić ochronę podczas kontaktu z potencjalnie zarażonymi jednostkami. Prezydent Andrzej Duda, opublikował najnowsze zdjęcie swojej żony, chcąc pochwalić się jej poczynaniami na rzecz walki z epidemią. Jednak zdjęcie nie spodobało się internautom. 

Agata Duda mimo starań wciąż słyszy te same zarzuty od żeńskiej części społeczeństwa. Kobiety szukające wsparcia w Pierwszej Damie oczekują, że pani Prezydentowa będzie godnie reprezentowała wszystkie Polki i jednocześnie walczyła o lepszą rzeczywistość dla nich. Od samego początku kadencji Agata Duda jest posądzana o brak zaangażowania w sprawy państwowe. Dlatego każdorazowe pojawienie się jej w mediach spotyka się z krzywdzącymi komentarzami. 

  1. Ministerstwo Edukacji: „Nie planujemy zajęć w wakacje”. Uczniowie mogę nie zdać do następnej klasy?
  2. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, nadeszła zła wiadomość
  3. Łukasz: „Kobieta musi mieć długie włosy i nogi. Być grzeczna i smacznie gotować”

Internauci bezlitośnie potraktowali Agatę Dudę 

Pod wspomnianym zdjęciem widnieje podpis wskazujący, że Agata Duda zorganizowała akcję produkowania przyłbic ochronnych.

– Z inicjatywy Pierwszej Damy w Pałacu Prezydenckim produkowane są przyłbice medyczne. Już ponad 300 sztuk trafiło do domów pomocy społecznej, hospicjów i szpitali. Przyłbice drukowane są przez drukarki 3D (…) – czytamy w poście pod zdjęciem. 

Jednak internautki wykorzystały tę okazję, by kolejny raz wytknąć Prezydentowej brak zainteresowania sprawami kobiet w Polsce. Inni natomiast wytykali Prezydentowi zajmowanie się nieodpowiednimi kwestiami. 

– Może Pierwsza Dama pomoże kobietom w kwestii aborcji

– Panie Prezydencie, jako jeden z producentów przyłbic, apeluję o to, aby pan jako gospodarz naszego kraju, nie zabierał nam pracy tymczasowej i zajął się rzeczami naprawdę przydatnymi – brzmią komentarze internautów. 

Uważacie, że komentarze są trafne?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

Agata Duda przyłapana podczas składania przyłbic medycznych. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  2. Apel Ministerstwa Zdrowia z samego rana do wszystkich Polaków. Padły bardzo ważne słowa
  3. Nastolatek zrobił zdjęcie stołu, które stało się hitem. Przyjrzyj się uważanie, zrozumiesz dlaczego
  4. 61-letnia babcia okrzyknięta „najpiękniejszą”. Zrobiono jej sesje w bikini, nie uwierzycie, gdy się odwróci
  5. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Ojcu zostały przedstawione zarzuty
  6. Duda wydał nagłe oświadczenie podczas konwencji. Chce dać kolejne pieniądze Polakom za darmo

Źródło: pudelek.pl 

 

Poprzedni artykułKotlety mielone z mizerią czy marchewką i groszkiem? Wszyscy uwielbiamy ten smak
Następny artykułKasia Kowalska przygotowała niespodziankę dla wszystkich. Ma tylko jedną ważną prośbę
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.