Agata Duda w trakcie oficjalnej wizyty w Holandii po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją. Pierwsza dama prezentowała się na tyle świetnie, że jej strój zupełnie zdeklasował konkurencję. Wyglądem przebiła nawet holenderską królową. Na co tym razem postawiła Pierwsza dama? Sprawdźmy to.

Nie od dziś wiadomo, że Agata Duda słynie z udanych stylizacji, a za każdym razem zaskakuje nas coraz bardziej. Stroje, w jakich pokazuje się żona Prezydenta RP, zawsze robią wrażenie. Aż trudno uwierzyć w to, ile pomysłów ma w swojej głowie. Tym razem uwagę przykuł jeden konkretny element garderoby.

Agata Duda w Holandii zachwyciła wygladem

We wtorek Andrzej Duda wraz ze swoją małżonką Agatą Dudą udali się na spotkanie z holenderską parą królewską. Ich wizyta w Holandii spowodowana była obchodami 75. rocznicy wyzwolenia Bredy przez 1. Dywizję Pancerną gen. Stanisława Maczka.

Agata Duda
Instagram.com @prezydent_pl

Kobieta może pochwalić się wyczuciem stylu. 

Klasycznie już ogromną uwagę mediów zwróciły stylizacje obu Pań w tym głównie polskiej Prezydentowej. Jej reakcja po raz kolejny udowodniła, że kobieta nie bez przyczyny słynie ze swojego gustu i dobrego smaku. Pierwsza dama nigdy nie podążała ślepo za modą, a jej styl określany jest mianem przełamanej elegancji. Nie sposób się z tym nie zgodzić.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Agata Duda twitter.com/prezydentpl[/caption]

Agata Duda po raz kolejny zachwyciła wyglądem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Kalina Jędrusik odbiła męża koleżance po fachu. Przez wiele lat mieszkali pod jednym dachem
  3. Znany wokalista wraz z partnerem po raz czwarty został ojcem. Dziecko urodziła surogatka
  4. Małżeństwo wyśmiało w kolejce kobietę z piątką dzieci. Nieznajoma zrobiła coś niespodziewanego
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.