Agata Duda ma ogromny powód do dumy. Pierwsza dama wreszcie może przez chwilę odetchnąć z ulgą i oddać się świętowaniu. To dla niej dobry moment. Prawdopodobnie jest zestresowana i zmęczona niepewnością, spowodowaną wyborami prezydenckimi. Sam prezydent, Andrzej Duda zapewne też może czuć się dumny z małżonki.

Sprawa dotyczy pojedynku na styl, jaki portal se.pl, rozporządził za pośrednictwem Facebooka. Pierwsza dama ma powody do dumy, gdyż zwyciężyła ten modowy pojedynek. Jak jednak wiadomo, panie rywalizują ze sobą nie tylko w kwestii mody.

Agata Duda w dobrym stylu

Pierwsza dama – Agata Duda, słynie z dobrego stylu. Nigdy nie zdarzyło się jej zaliczenie modowej wpadki, co doceniają internauci. Ci regularnie komentują jej eleganckie stroje, pochodzące od polskich projektantów. Uwadze fanów nie umknęła także nienaganna figura pierwszej damy.

Ostatnio portal se.pl, na swoim Faceboooku zorganizował modowy pojedynek. Pierwsza dama konkurowała w nim z Małgorzatą Trzaskowską. Czytelnicy mogli zdecydować, która z pań wyróżnia się lepszym stylem. 

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny komunikat. Wszyscy powinniśmy się z nim zapoznać
  2. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  3. Wszyscy usłyszeli słowa Agaty Dudy. Mikrofon uchwycił, co powiedziała pod koniec wiecu męża

Agata Duda zwyciężyła

Walka była zacięta i wyjątkowo wyrównana. W końcu żona kandydata na prezydenta – Rafała Trzaskowskiego, również może się pochwalić nienaganną figurą i dopasowanymi, klasycznymi kreacjami. Ostatecznie jednak pojedynek wygrała obecna pierwsza dama. Ta zdobyła aż 400 głosów. Małgorzata Trzaskowska z kolei, zdobyła ich 297.

Przed paniami jednak znacznie ważniejsza ryalizacja – o Pałac Prezydencki. Na te wyniki będziemy musieli poczekać nieco dłużej, bo do 12 lipca. Gratulujemy obu paniom dobrego wyczucia stylu, godnego żony prezydenta.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

Walka była wyrównana.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sądzili, że trafili na pusty magazyn. W środku zobaczyli setki oczu błagających o pomoc
  2. Makabra, wstawił zdjęcie z wycieczki z dziećmi. Kilka godzin później wszyscy nie żyli
  3. Dwulatek zarażony koronawirusem trafił do szpitala. Żłobek nadal jest otwarty
  4. Małgorzata Rozenek po północy dodała serię wpisów. Tak mocno nie było dawno, chodzi o wybory
  5. Anna Jantar zanim odeszła, odkryła wstrząsającą rzecz. Nie miała łatwo
  6. Tragiczna wiadomość obiegła media. Syn przekazał informacje o śmierci słynnej aktorki

źródło: se.pl


 

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.