Agata Duda przygotowała coś specjalnego dla swojego męża w dniu jego najważniejszego święta. Zachwycony prezydent pochwalił się urodzinowym prezentem. Co otrzymał od Pierwszej Damy? Będziecie pod wrażeniem, jak wyglądał przebieg wyjątkowego wieczoru. Bawili się z prawdziwym rozmachem!

Jakiś czas temu prawdziwym hitem internetu stał się uroczy tort, który Agata Duda otrzymała od męża na czterdzieste siódme urodziny. Tym razem Pierwsza Dama miała okazję zrewanżować się za słodki prezent. Co takiego przygotowała dla Andrzeja Dudy? Okazało się, że para prezydencka naprawdę lubi urządzać huczne przyjęcia! Chociaż pojawili się wyjątkowi goście, to właśnie podarunek od żony najbardziej chwycił głowę państwa za serce.

Agata Duda dała prezydentowi na urodziny wyjątkowy prezent

Andrzej Duda przyszedł na świat 16 maja 1972 roku, więc niedawno obchodził czterdzieste siódme urodziny. Razem z żoną zdecydowali się spędzić ten wyjątkowy dzień w Pałacu Prezydenckim.

Agata Duda nie miała łatwego zadania – chociaż trudno przebić wyjątkowy prezent, jaki sama niedawno otrzymała od partnera, udało jej się zachwycić Polaków i wywołać u jubilata szczere wzruszenie. Pierwsza Dama dała mężowi w prezencie dwuczęściowy tort, którego obie połowy układały się w cyfrę czterdzieści siedem. W kulminacyjnym momencie przyjęcia został on uroczyście wniesiony na srebrnej tacy.

Tort urodzinowy Andrzeja Dudy został ozdobiony słodkimi makaronikami, świeżymi owocami oraz kwiatami. Chociaż prezydent próbował powściągnąć emocje, było wyraźnie widać, że gest żony ogromnie go poruszył. Emocje nie opuściły solenizanta aż do końca przyjęcia. 

Jak Andrzej Duda obchodził urodziny?

Agata Duda zorganizowała dla męża huczne przyjęcie urodzinowe w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego. Oprócz bliskich, przyjaciół i współpracowników prezydenta pojawił się także zespół ludowy.

Młodzi artyści przybyli aż ze Śląska, by zaśpiewać głowie państwa Sto lat. Wystąpili w tradycyjnych strojach ludowych ze swojego regionu. Filmik z obchodów czterdziestych siódmych urodzin Dudy umieszczono na oficjalnych profilach prezydenta w social mediach. Jak często przy takich okazjach, nie zabrakło życzeń od internautów, a także dowcipnych memów

Agata Duda włożyła wiele wysiłku w organizację przyjęcia urodzinowego dla swojego męża. Pierwsza Dama postanowiła obdarować Andrzeja Dudę prezentem, który nie tylko przypadnie mu do gustu, lecz także zostanie na długo w jego pamięci. Mamy nadzieję, że tort smakował solenizantowi i gościom oraz składamy prezydentowi najserdeczniejsze życzenia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata duda
fot. instagram.com @prezydent_pl

Agata Duda oferowała swojemu mężowi wyjątkowy prezent. Co to takiego?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułFryzury ślubne z welonem. DUŻO inspiracji dla panien młodych
Następny artykułAnna Mucha szczerze o mężczyznach: ”Mam poczucie, że niektórzy mężczyźni w Polsce się mnie boją”.
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.