Agata Duda niedawno przyjmowała naprawdę wyjątkowego gościa. Żonę prezydenta odwiedziła… Anna Lewandowska! Jaki był powód spotkania trenerki z Pierwszą Damą? Co robiły w Pałacu Prezydenckim? „To dla nas wielki zaszczyt”, wyjawiła Lewandowska.

Do obowiązków żony Andrzeja Dudy należy pełnienie funkcji gospodyni Pałacu Prezydenckiego. Jednak nikt nie spodziewał się, że Agata Duda spotka się z Anną Lewandowską! O czym rozmawiały? Sportsmenka nie była osobą towarzyszącą Roberta Lewandowskiego. Miała ważny powód, by zobaczyć się z Pierwszą Damą.

Dlaczego Agata Duda spotkała się z Anną Lewandowską?

Trenerka jakiś czas temu Anna Lewandowska zapowiedziała na Instagramie, że pojawi się w Pałacu Prezydenckim. Nie chodziło jednak o spotkanie Andrzeja Dudy z Robertem Lewandowskim i towarzyszenie mężowi!

Dlaczego Agata Duda zaprosiła sportsmenkę? Anna Lewandowska przyjechała do Warszawy jako Prezes Olimpiad Specjalnych, a podczas wizyty towarzyszyli jej uczestnicy Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych. Na zawodach sportowcom udało się zdobyć aż sześćdziesiąt dziewięć medali. Ich zasługi doceniła także Pierwsza Dama – postanowiła osobiście pogratulować grupie. 

– To dla nas wielki zaszczyt, że nasza Reprezentacja @olimpiadyspecjalnepolska gościła dziś u Pani Prezydentowej – napisała Anna Lewandowska na Instagramie. 

Jak udało się ustalić viva.pl, biały garnitur, który na tę okazję postanowiła założyć żona Roberta Lewandowskiego, to produkt marki La Mania. Można go kupić za 1200 złotych. 

Anna Lewandowska pracuje w Dzień Dobry TVN?

Zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego nie było jedynym powodem, dla którego sportsmenka zdecydowała się odwiedzić Warszawę. Anna Lewandowska zaczęła pracę dla Dzień Dobry TVN

Żona Roberta Lewandowskiego przygotowuje dla programu specjalny cykl Sztuki Walki. Gości w nim silne i niezależne bohaterki, które opowiadają o swoich doświadczeniach. Sportsmenka rozmawiała m.in. z amazonkami. Wielokrotnie podkreślała, że zależy jej na pokazywaniu możliwości, jakie daje kobietom wspieranie się nawzajem. 

Spodziewaliście się, że Agata Duda i Anna Lewandowska kiedyś się spotkają? Gratulujemy sportsmence i jej podopiecznym wielkiego sukcesu! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata duda
fot. instagram.com @annalewandowskahpba

Agata Duda niedawno gościła w Pałacu Prezydenckim Annę Lewandowską.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMałgorzata Rozenek w sukience za 130 zł! Wydekoltowana stylizacja wywołała lawinę negatywnych komentarzy
Następny artykułAnna Mucha przyłapana z partnerem. Jednak nie rozstała się z Marcelem Sorą?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.