Agata Duda i Andrzej Duda pochwalili się swoim intymnym zdjęciem z czasów młodzieńczych! Prezydent w swoich mediach społecznościowych zamieścił urocze zdjęcie, na którym namiętnie całuje swoją żonę w czasach młodzieńczych. Internauci są zachwyceni parą prezydencką w tak romantycznym wydaniu i nie szczędzą miłych słów w komentarzach!

Media społecznościowe to bardzo ważny element kariery każdej gwiazdy, jednak nie tylko celebryci zwariowali na punkcie social mediów. Politycy również aktywnie udzielają się w sieci! Prezydent Andrzej Duda jest bardzo aktywny na Twiterze, Facebooku i Instagramie, gdzie chętnie relacjonuje swoje poczynania zawodowe, a także życie prywatne. Na profilu Prezydenta pojawiło się bardzo romantyczne zdjęcie sprzed lat — Agata Duda i Andrzej Duda w intymnym pocałunku. Musicie to zobaczyć!

Agata Duda i Andrzej Duda w intymnym pocałunku

Andrzej Duda chętnie pokazuje na swoich mediach społecznościowych nie tylko kulisy swoich zagranicznych wizyt czy wystąpień, lecz również swoje życie prywatne. Wielkim echem w mediach odbiło się zdjęcie, jakie zamieścił z okazji święta zakochanych. Prezydent opublikował zdjęcie z żoną sprzed ponad 20 lat, czym oczarował internautów. Na fotografii Agata Duda i Andrzej Duda zostali uwiecznieni w romantycznym pocałunku.

– Wszystkim zakochanym i kochającym życzymy… szczęścia w miłości! – napisał na Twitterze Andrzej Duda.

W komentarzach nie brakowało wielu miłych słów w kierunku prezydenta i pierwszej damy. Wiedzieliście, że Andrzej Duda to taki romantyk?

Jak Agata Duda i Andrzej Duda się poznali?

Są już małżeństwem 25 lat, mają ukochaną córkę Kingę. Przez wiele lat wspierali się nawzajem i nigdy nie mieli większego kryzysu w swoim związku. Jak Agata Duda i Andrzej Duda się poznali? Para poznała się podczas domówki, z której to Andrzej Duda odprowadził Agatę Dudę i jej koleżankę do domu.

Z czasem zaczęli się spotykać — prezydent zabierał Agatę do kina, a także na potańcówki. Stali się parą w 1990 roku. Razem przeżyli przygodę życia, wyruszając w podróż autostopem po Europie, gdzie jak wspomina sam Andrzej Duda, jedli ciągle chleb z nutellą, ponieważ nie mieli pieniędzy. Pobrali się w 1994 roku, a już rok później urodziła się ich córka. W grudniu Agata Duda i Andrzej Duda będą obchodzić 25. rocznicę ślubu. Tylko pogratulować tak udanego małżeństwa!

Agata Duda i Andrzej Duda w romantycznym pocałunku
ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agata Duda i Andrzej Duda
instagram.com/prezydent_pl

Agata Duda i Andrzej Duda są parą od 1990 roku.

Agata Duda i Andrzej Duda
twitter @Andrzej Duda

W tym roku będą świętować 25. rocznicę ślubu.

Agata Duda i Andrzej Duda
twitter @Andrzej Duda

Para prezydencka w romantycznym pocałunku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Wachowicz w bikini na wakacjach. Była Miss Polonia dziś ma 48 lat i nadal zachwyca
  2. TVP: Nie żyje Anna Retmaniak. Wybitna dziennikarka Polskiego Radia
  3. Metamorfoza Adama Hofmana jest spektakularna! Nie uwierzycie, jak dziś wygląda
  4. Dorota Szelągowska o dzieciństwie: „Miałam ojczyma pedofila, działy się złe rzeczy”
  5. Anna Komorowska zdobyła wykształcenie na Uniwersytecie Warszawskim. Wybrała nietypowy kierunek
  6. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  7. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze