Agata Duda i Andrzej Duda pochwalili się swoim intymnym zdjęciem z czasów młodzieńczych! Prezydent w swoich mediach społecznościowych zamieścił urocze zdjęcie, na którym namiętnie całuje swoją żonę w czasach młodzieńczych. Internauci są zachwyceni parą prezydencką w tak romantycznym wydaniu i nie szczędzą miłych słów w komentarzach!

Media społecznościowe to bardzo ważny element kariery każdej gwiazdy, jednak nie tylko celebryci zwariowali na punkcie social mediów. Politycy również aktywnie udzielają się w sieci! Prezydent Andrzej Duda jest bardzo aktywny na Twiterze, Facebooku i Instagramie, gdzie chętnie relacjonuje swoje poczynania zawodowe, a także życie prywatne. Na profilu Prezydenta pojawiło się bardzo romantyczne zdjęcie sprzed lat — Agata Duda i Andrzej Duda w intymnym pocałunku. Musicie to zobaczyć!

Agata Duda i Andrzej Duda w intymnym pocałunku

Andrzej Duda chętnie pokazuje na swoich mediach społecznościowych nie tylko kulisy swoich zagranicznych wizyt czy wystąpień, lecz również swoje życie prywatne. Wielkim echem w mediach odbiło się zdjęcie, jakie zamieścił z okazji święta zakochanych. Prezydent opublikował zdjęcie z żoną sprzed ponad 20 lat, czym oczarował internautów. Na fotografii Agata Duda i Andrzej Duda zostali uwiecznieni w romantycznym pocałunku.

– Wszystkim zakochanym i kochającym życzymy… szczęścia w miłości! – napisał na Twitterze Andrzej Duda.

W komentarzach nie brakowało wielu miłych słów w kierunku prezydenta i pierwszej damy. Wiedzieliście, że Andrzej Duda to taki romantyk?

Jak Agata Duda i Andrzej Duda się poznali?

Są już małżeństwem 25 lat, mają ukochaną córkę Kingę. Przez wiele lat wspierali się nawzajem i nigdy nie mieli większego kryzysu w swoim związku. Jak Agata Duda i Andrzej Duda się poznali? Para poznała się podczas domówki, z której to Andrzej Duda odprowadził Agatę Dudę i jej koleżankę do domu.

Z czasem zaczęli się spotykać — prezydent zabierał Agatę do kina, a także na potańcówki. Stali się parą w 1990 roku. Razem przeżyli przygodę życia, wyruszając w podróż autostopem po Europie, gdzie jak wspomina sam Andrzej Duda, jedli ciągle chleb z nutellą, ponieważ nie mieli pieniędzy. Pobrali się w 1994 roku, a już rok później urodziła się ich córka. W grudniu Agata Duda i Andrzej Duda będą obchodzić 25. rocznicę ślubu. Tylko pogratulować tak udanego małżeństwa!

Agata Duda i Andrzej Duda w romantycznym pocałunku
ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agata Duda i Andrzej Duda
instagram.com/prezydent_pl

Agata Duda i Andrzej Duda są parą od 1990 roku.

Agata Duda i Andrzej Duda
twitter @Andrzej Duda

W tym roku będą świętować 25. rocznicę ślubu.

Agata Duda i Andrzej Duda
twitter @Andrzej Duda

Para prezydencka w romantycznym pocałunku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Wachowicz w bikini na wakacjach. Była Miss Polonia dziś ma 48 lat i nadal zachwyca
  2. TVP: Nie żyje Anna Retmaniak. Wybitna dziennikarka Polskiego Radia
  3. Metamorfoza Adama Hofmana jest spektakularna! Nie uwierzycie, jak dziś wygląda
  4. Dorota Szelągowska o dzieciństwie: „Miałam ojczyma pedofila, działy się złe rzeczy”
  5. Anna Komorowska zdobyła wykształcenie na Uniwersytecie Warszawskim. Wybrała nietypowy kierunek
  6. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  7. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze
Poprzedni artykułJaką sukienkę wybrać do figury Jabłko? Twój największy atut to zgrabne nogi!
Następny artykułCórka Dymszy oddała ojca do przytułku, spadły na nią same nieszczęścia. Zmarła zapomniana
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.