Agata Duda bardzo często towarzyszy mężowi, Andrzejowi Dudzie, w oficjalnych wystąpieniach. Bardzo często jej strój jest szeroko omawiany w mediach. Tym razem stylizacja Pierwszej Damy budzi szczególne emocje, ponieważ wygląda jak strój, w którym często występuje Zenek Martyniuk.

Żona prezydenta Dudy nie zawsze jest chwalona za wybór stylizacji. Tym razem wygląda bardzo elegancko, choć do złudzenia przypomina muzyka disco-polo. Choć brzmi to absurdalnie, jest prawdziwe. Sami zobaczcie!

Agata Duda w świątecznej stylizacji jak Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk to popularny wokalista disco-polo. Swój zespół Akcent założył w 1989 roku. Jego sława sprawiła, że kilkukrotnie pojawiał się w filmach i programach rozrywkowych jako on sam („Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” czy „Lombard. Życie pod zastaw”).

Kilka razy występował też na imprezie sylwestrowej programu TVP2, „Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem”. Na scenie kilka razy pojawił się w charakterystycznej, bordowej welurowej marynarce z czarnymi klapami i białej koszuli.

Jakie więc musiało być zdziwienie osób, które obserwują oficjalny profil Andrzeja Dudy na Instagramie, kiedy zobaczyli Agatę Dudę w niemal identycznym stroju. Para prezydencka opublikowała post, w którym złożyła Polakom świąteczne życzenia.

Andrzej Duda założył na tę okazję grafitowy garnitur i krawat oraz białą koszulę. Jego małżonka wybrała równie elegancką stylizację – pokazała się w welurowej, bordowej marynarce i białej koszuli, ozdobionej perłową broszą.

Większość strojów Agaty Dudy projektuje Ela Piorun. Jeśli i tym razem to ona odpowiada za świąteczny strój Pierwszej Damy, wynik jest wyjątkowo niefortunny. Zobaczcie sami – poniżej zamieszczamy nagrania, na których widać oba outfity.

Warto dodać, że Martyniuk założył omawianą wyżej marynarkę także w tym roku – kiedy sam opublikował życzenia bożonarodzeniowe na oficjalnym profilu zespołu Akcent na Youtube.

Zobacz filmy:

Źródło: Jastrząb Post, TVP VOD

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Widzowie TVP włączą dziś telewizory i zaniemówią. Stacja już ogłosiła, co pokaże po godzinie 15
    2. Przykre, co chce zrobić Ewa Krawczyk podczas pierwszych świąt bez Krzysztofa
    3. Barbara Kurdej-Szatan dodała mocny wpis. Jest wstrząśnięta, chodzi o sytuację na granicy