Agata Duda z pewnością będzie dumna ze swojego męża. Prezydent Andrzej Duda obiecał swojej żonie, że w tę Wielkanoc, to on zajmie się pieczeniem świątecznej babki. Prezydent w fartuszku, z napisałem „Agata” piecze u boku kucharza. Musicie to zobaczyć.

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a wiele polskich kobiet już przygotowuje świąteczne smakołyki. Nie każda może liczyć na pomoc męża przy domowych wypiekach, jednak Agata Duda okazuje się prawdziwą szczęściarom, bo w tym roku to Andrzej Duda upiecze wielkanocną babkę. W Internecie krąży już nagranie zmagań naszego Prezydenta w kuchni. Jak Andrzej Duda poradził sobie w kuchni? Sprawdźcie sami.

Andrzej Duda piecze ciasto

Na oficjalnym twitterze Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy pojawiły się dwa nagrania, na których Prezydent, u boku profesjonalnego kucharza zabiera się za ręczne robienie wielkanocnej babki drożdżowej. Z tym roku Agata Duda z pewnością będzie miała o wiele mniej pracy, dzięki pomocnemu mężowi. Akcja z pieczeniem przypadła do gustu obserwującym, którzy docenili dystans Prezydenta i komplementowali w komentarzach. Znaleźli się jednak tacy, którzy nawet przy tej okazji zdecydowali się wbić szpilę urzędującemu Prezydentowi. Tomasz Lis zamieścił złośliwy komentarz.

I wreszcie coś w zakresie realnych kompetencji – napisał dziennikarz.

Agata Duda: Banki Żywności

Pieczenie wielkanocnej babki drożdżowej to nie tylko okazja do zrobienia ładnych zdjęć Prezydentowi, lecz również pretekst do wypromowania akcji Banków Żywności, którą wspiera Pierwsza Dama Agata Duda. Żona Prezydenta bierze udział w wielu akcjach charytatywnych, do których tak jak i tym razem chętnie angażuje męża.

– Święta się zbliżają. Umówiłem się z Agatą, że coś razem upieczemy. Kinga, nasza córka, piecze znakomicie, ale ja nigdy nie próbowałem, więc dlaczego nie?(…) To, co zrobiliśmy razem, te właśnie babki, moja żona zabierze do ośrodka wspieranego przez Banki Żywności i podzieli się z tymi, którzy naprawdę potrzebują wsparcia- napisał Prezydent na Twitterze.

Agata Duda z pewnością jest dumna z zaangażowania męża.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agata Duda może być dumna z męża!

Andrzej Duda przygoruje wielkanocne baby pod okiem szefa kuchni.

agata duda
fot. screen z youtube.com
Prezydent.pl

Agata Duda wspiera akcję Banków Żywności.

Agata Duda
facebook.com/AgataDudaFashion

Agata Duda z pewnością jest dumna z męża. 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak dziś wygląda Julia z „Na dobre i na złe”? Sara Müldner wróciła do show-biznesu
  2. Natalia Janoszek została okradziona! Gwiazda obwinia linie lotnicze i błaga o pomoc
  3. Największa gwiazda Na Wspólnej w BIKINI! Niewiarygodne, ma sześciopak
  4. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. „Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie”
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę

źródło:pudelek.pl

 

 

 

1
2
3
4
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan kusi dekoltem w obłędnej stylizacji. Fani zachwyceni!
Następny artykułMazurek Magdy Gessler to świąteczny hit! Jak zrobić mazurek wielkanocny?
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.