Agata Duda od samego początku stara się ściśle przestrzegać zasad protokołu i unikać wpadek modowych. Wielokrotnie chwalona za wyczucie i klasę, ostatnio zaczęła przechodzić samą siebie. Jej nogi do nieba i stylowa sukienka rozbiły BANK! Koniecznie zobaczcie zdjęcia szykownej Pierwszej Damy.

Niektóre żony prezydentów nigdy nie łamią zasad surowej etykiety i nie noszą niczego, co mogłoby wzbudzić najmniejsze kontrowersje. Inne chętnie sięgają po kreacje uznawanych projektantów, a ich styl staje się inspiracją dla tysięcy rodaczek oraz jest szeroko komentowany na arenie międzynarodowej. Czyżby Agata Duda znalazła złoty środek między obiema postawami? Żona prezydenta podczas jednego z ostatnich wystąpień odważnie podkreśliła swoją idealną figurę. Czy Pierwszej Damie wypada wyglądać aż tak kobieco?

Agata Duda pokazała nogi. Przesadziła?

Agata Duda na początku prezydentury swojego męża stawiała przede wszystkim na eleganckie komplety i stonowane kroje. Nie zdarzały jej się wpadki, co jest niemałym osiągnięciem, zwłaszcza że samodzielnie dobierała kreacje. Jednak w ostatnich miesiącach wyraźnie poczuła się dużo pewniej i nabrała ochoty na eksperymenty.

Odważna kreacja, dzięki której Agata Duda skupiła na sobie uwagę wszystkich uczestników oficjalnego spotkania, to dość obcisła biała sukienka. Pierwsza Dama dobrała do niej marynarkę w pasującym kolorze. Jednak wzrok przyciągały przede wszystkim zgrabne nogi żony Andrzeja Dudy, dodatkowo podkreślone przez wysokie szpilki w cielistym kolorze. Według ustaleń natemat.pl ma ona aż 179 cm, a obcasy jeszcze dodały jej wzrostu!

Czyżby Pierwsza Dama zainspirowała się minimalistyczną elegancją promowaną między innymi przez Victorię Beckham? Nie da się ukryć, że Agata Duda jest wielką orędowniczką prostoty, która nie lubi „obwieszać się” biżuterią i ogranicza ilość dodatków.

Jak ubiera się Agata Duda?

Pierwsza Dama niedawno zaczęła coraz częściej rezygnować z kompletów żakiet plus spódnica na rzecz sukienek. Nie umknęło to zresztą uwadze opinii publicznej. To właśnie tego typu kreacje wzbudzają najwięcej komentarzy, ale i podziwu wśród Polaków.

Pierwszym sygnałem, że żona Andrzeja Duda zaczęła bawić się modą, było wystąpienie, na którym para prezydencka opowiedziała o tegorocznej edycji akcji Narodowe Czytanie. Wystąpiła wówczas w kwiecistej sukience z licznymi przezroczystościami.

Z kolei na Dzień Flagi Duda wybrała krwistoczerwoną kreację z wyraźnie zaznaczoną talią. Jakiś czas później odwiedzała ciężko chorych pacjentów jednego ze szpitali, ubrana w cienką czarną suknię w różyczki.

Zgadzacie się, że Agata Duda ma naprawdę świetną figurę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata duda
fot. instagram.com @wpalacu Grzegorz Jakubowski/KPRP

Agata Duda jest bardzo wysoka i ma wyjątkowo zgrabną

agata duda
fot. instagram.com @prezydent_pl Grzegorz Jakubowski/KPRP

Z taką sylwetką Pierwsza Dama może pozwolić sobie na wiele.

agata duda
fot. instagram.com @prezydent_pl Grzegorz Jakubowski/KPRP

Agata Duda zaczęła stawiać na bardziej kobiece kreacje.

agata duda
fot. instagram.com @prezydent_pl Grzegorz Jakubowski/KPRP

Żona Andrzeja Dudy coraz częściej jest widywana w sukienkach.

agata duda
fot. instagram.com @wpalacu Grzegorz Jakubowski/KPRP

Jak podoba wam się Agata Duda z odsłoniętymi nogami? Naprawdę zadała szyku!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka została porzucana przez rodzinę w wieku 18 lat. Wtuliła się w wolontariuszkę
  2. Roksana Węgiel jest z chłopakiem w związku na odległość. „Jest trudno”
  3. Anna Jantar i Jarosław Kukulski nie byli szczęśliwi? Czy zdradzał ją z jej największą rywalką?
  4. Fryzury do ramion. Najmodniejsze uczesania sezonu!
  5. Gwiazda reality show została zamordowana przez swojego kochanka. 8 razy uderzył ją młotkiem w głowę

źródło: natemat.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.