Zgodnie z zapowiedziami prezydenckich ministrów w środę rozpoczęła się wizyta głowy polskiego państwa w Czarnogórze. Prezydentowi towarzyszy małżonka – Agata Duda. Pierwsza dama jak zwykle zaskoczyła doborem stylizacji, tym razem postawiła jednak na klasykę.

Agata Duda w Czarnogórze

Po wielu słowach krytyki, dotyczącej zbyt krzykliwych i niedopasowanych do okazji kreacji, Kornahuser-Duda zdecydowała się na bezpieczny zestaw.

Żona Andrzeja Dudy wybrała bowiem na spotkanie z czarnogórską parą prezydencką stonowany, granatowy komplet, złożony ze spódnicy, żakietu oraz zgranej z całością bluzki. Kolor kreacji nie był przypadkowy – strój pierwszej damy dopasowany był bowiem do garnituru jej męża.

Zestaw został uzupełniony brązowym paskiem, a także niewielką kopertówką w tym samym kolorze. Kornahuser postawiła także na nieśmiertelne szpilki, charakterystyczne dla zdecydowanej większości jej stylizacji.

W trakcie wcześniejszych wizyt zagranicznych – między innymi we Włoszech, gdzie uczestniczyła w spotkaniu z córką prezydenta – na pierwszą damę spadła fala krytyki. Modowe wybory Agaty Dudy zostały ocenione negatywnie zarówno przez inernautów jak i stylistów. Zarzucano jej przede wszystkim nieumiejętność dostosowania ubioru do sytuacji.

Jak wypadła tym razem?

Zobacz zdjęcie:

Agata Duda
fot. instagram.com/prezydent_pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Internautka wspomina przypadkowe spotkanie z Kamilem Durczokiem
  2. Oświadczenie szpitala po śmierci Kamila Durczoka. Podano przyczynę śmierci
  3. Na co chorował Kamil Durczok? Dziennikarz lata temu poznał przykrą diagnozę

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl