Agata Duda w przezroczystej sukience to widok, jakiego nikt się nie spodziewał! Odważna stylizacja Pierwszej Damy wywołała sporą sensację wśród Polaków… Słusznie? A może kreacja żony prezydenta wcale nie była przesadzona?

Każda kreacja, w jakiej Pierwsza Dama wystąpi publicznie, natychmiast zostaje poddana surowym ocenom specjalistów od wizerunku, stylistów oraz zwykłych Polaków. To ogromna presja, ale żona Andrzeja Dudy radzi sobie z nią znakomicie. Jej wyborom trudno cokolwiek zarzucić. Jednak niedawno sieć obiegły zaskakujące zdjęcia… Agata Duda w przezroczystej sukience? Nikt nie spodziewał się, że się na to odważy!

Agata Duda w przezroczystej sukience: jak wyglądała?

Agata Duda niedawno wzięła udział w spotkaniu z nastolatkami, które były gośćmi podczas Balu Prezydenckiego. Ku zaskoczeniu wszystkich, Pierwsza Dama wybrała na tę okazję wiosenną sukienkę z przeźroczystymi rękawami. 

Nikt nie spodziewał się po żonie prezydenta takiej kreacji, która przyzwyczaiła nas raczej do minimalistycznych strojów o klasycznym kroju. Naszym zdanie Agata Duda w przeźroczystej sukience prezentuje się naprawdę ciekawie, jednak nie przekracza granicy ekstrawagancji. Wyglądała bardzo kobieco, ale zarazem elegancko! Liczymy, że Pierwsza Dama będzie nas dalej tak pozytywnie zaskakiwać. 

Gdzie ubiera się Agata Duda?

Agata Duda nie bez powodu zdobyła w zeszłym roku tytuł Najlepiej ubranej kobiety w polityce według Super Expressu! Co ciekawe, za wyglądem Pierwszej Damy nie stoi zastęp stylistów – sama dokonuje wyboru, co założy na oficjalne wyjście. 

Agata Duda raczej nie pozwala sobie na eksperymenty z modą. Ściśle przestrzega protokołu i szczegółowych wytycznych, co wypada założyć żonie prezydenta, a czego powinna unikać. Nie zobaczymy jej z głębokim dekoltem albo w spódniczce mini! Chociaż nie ulega wątpliwości, że wyglądałaby w takim wydaniu znakomicie  – Pierwsza Dama ma idealną figurę.

Gdzie ubiera się Agata Duda? Jak informuje portal innpoland.pl, żona prezydenta korzysta z usług łódzkiego projektanta Pawłowa Kuzika. Sukienki, które wybiera Agata Duda, mają kosztować od 200 do 500 złotych. 

– Okazało się, że sukienki bardzo przypadły do gustu pani prezydentowej i dostałem propozycję stałej współpracy – wyjaśnił Paweł Kuzik w rozmowie z innpoland.pl

Agata Duda w przezroczystej sukience wyglądała piękniej niż kiedykolwiek! Pierwsza Dama z tak znakomitym gustem i wielką klasą to prawdziwy powód do dumy dla wszystkich Polaków. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata duda w przezroczystej sukience
fot. screen z youtube.com @polsatnews.pl

Agata Duda w przezroczystej sukience wywołała spore zamieszanie. Do tej pory Pierwsza Dama stawiała na klasykę.