Agata Duda wraz z mężem i córką obecnie przebywa w USA. Rodzina prezydencka wzięła udział w oficjalnym przyjęciu w Białym Domu, gdzie miała okazję spotkać się z Donaldem Trumpem i jego małżonką. Agata Duda jak zwykle wyglądała olśniewająco. Polska pierwsza dama skradła całe show!

Bycie żoną prezydenta wiąże się z ogromną presją, nie ma miejsca na niedopracowane stylizacje czy, co gorsza, modowe wpadki. Doskonale wie o tym Agada Duda. Prezydentowa przyzwyczaiła nas do swoich skromnych, aczkolwiek gustownych garsonek. Na co postawiła przed spotkaniem z Donaldem Trumpem Agata Duda? 

Agata Duda wyglądała olśniewająco

Styliści pierwszej damy z pewnością mieli przed sobą nie lada wyzwanie, tym bardziej że na spotkaniu obecna była Melania Trump, która również stawia na elegancję, jednak w bardziej kobiecym wydaniu. Dodatkowo obie są podobnego wzrostu i postury, co zachęca do porównania stylizacji. 

Agata Duda zdecydowała się na ubiór w swoim stylu: prosto, klasycznie, ale bardzo elegancko i gustownie. Trzeba przyznać, że Agacie Dudzie można pozazdrościć wyczucia smaku. To niesamowite, że jej stylizacje, wyglądając na skromne, potrafią zachwycić swoją elegancją i dobrym smakiem. Pomimo ponad trzech lat na świeczniku modowe faux-pas nigdy jej się nie przytrafiają!

Dlaczego para prezydencka poleciała do USA?

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką polecieli do Waszyngtonu, by spotkać się z prezydentem USA, Donaldem Trumpem. Głównym celem spotkania miały być rozmowy dotyczące najistotniejszych kwestii polsko-amerykańskich stosunków, m.in. obecności wojsk amerykańskich w Polsce. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agata Duda w USA
Fot. screen Tvp Info

Pierwsza Dama RP zaprezentowała się w biało-czarnej sukience i przyćmiła samą Melanię Trump, która postawiła na różowo-pudrowy garnitur. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKinga Duda spotka się z Donaldem Trumpem! Córka pary prezydenckiej już w USA
Następny artykułMąż Katarzyny Herman ma niezwykły biznes! 9 lat temu wziął ślub z piękną aktorką
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.