Agata Duda kilka lat temu podczas spotkania z młodymi matkami w Nowym Jorku zdobyła się na odważne wyznanie. Okazuje się, że Pierwsza Dama nie może doczekać się wnuka i chętnie powitałaby na świecie nowego członka rodziny. Co na to jej córka, Kinga? 

Każda mama marzy o wnukach. Rola babci jest wyjątkowa — rozpieszcza swoje wnuczęta, dba o to, by nigdy nie były głodne i zawsze wspomoże dobrą je radą. Agata Duda przyznała przed laty, że marzy o tym, by jej córka, Kinga, miała dzieci. Co dokładnie powiedziała na ten temat Pierwsza Dama?

Agata Duda marzy o wnukach

Polonijne Radio Rampa opublikowała nagranie z wizyty Agaty Dudy w Nowym Jorku. Pierwsza Dama pod polskim konsulatem spotkała się z matkami i dziećmi — siedmiomiesięczną Heysel, Natalką (dziewczynka miała ponad pół roku), Lilianką (3,5 miesiąca), a także najmłodszą przedstawicielką Polonii — sześciotygodniową Amelką. Spotkanie Agaty Dudy z dziećmi wzbudziło wielkie zainteresowanie, a wszystko ze względu na zaskakujące wyznanie, które padło z ust Pierwszej Damy.

Pierwsza Dama pozowała do zdjęć z dziećmi i wyglądało na to, że jest bardzo zadowolona z przebiegu spotkania. Jeden ze współpracowników prezydentowej odparł, że z dziećmi na rękach wygląda pięknie. Agata Duda udzieliła szczerej i spontanicznej odpowiedzi:

Ja się śmieję, że mogłabym… że jestem gotowa zostać babcią. Naprawdę – wyznała Agata Duda.

Jak sądzicie, jak na te słowa zareagowała jej córka, Kinda Duda?

Kinga Duda rozwija karierę prawniczą

Jak na razie córka Pary Prezydenckiej rozwija swoją karierę. Niedawno zdobyła tytuł magistra prawa i uznawana jest za jedną z najlepszych studentek Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w międzynarodowym prawie handlowym i prywatnym. Kinga Duda pilnie strzeże swojej prywatności i nie wiadomo, czy w jej życiu obecny jest jakiś mężczyzna. Jak sądzicie, czy młoda prawniczka planuje w najbliższym czasie powiększenie rodziny, czy skupi się na karierze? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata duda
instagram.com @prezydent_pl

Agata Duda przyznała, że chciałaby zostać babcią. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułEdyta Górniak była prześladowana przez psychofana. Stał pod jej domem i wysyłał tony wiadomości
Następny artykułPies uratował swoją właścicielkę przed grzechotnikiem. Finał historii łapie za serce