Agata Duda przyzwyczaiła nas do nienagannych stylizacji idealnie dopasowanych do jej figury. Tym razem jednak udało jej się zaskoczyć wszystkich! Pierwsza Dama spotkała się z japońską parą książęcą, a nam opadły szczęki. Postawiła na odważny kolor i ciekawy dodatek. Jak wyglądała?

Agata Duda uczestniczyła w ceremonii powitania japońskiego następcy tronu Księcia Akishino z małżonką Księżną Kiko. Cesarska para odwiedziła nasz kraj z okazji setnej rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych przez Polskę i Japonię. Na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego miało miejsce oficjalne spotkanie, na którym nie mogło zabraknąć Agaty Dudy. Jej wygląd nas zachwycił.

Agata Duda potrafi zaskakiwać

Choć Pierwsza Dama zawsze wybiera bezpieczne stylizacje, to nie można odmówić jej dobrego gustu. Kobieta słynie z zamiłowania do eleganckich garsonek i klasycznych krojów. Od czasu do czasu potrafi też przykuć uwagę gustownym dodatkiem lub odważnym kolorem.

Tym razem od naszej prezydentowej naprawdę nie dało się oderwać wzroku! Na spotkaniu z japońską parą Agata Duda postawiła na mocny kolor i niesamowicie efektowne nakrycie głowy. Inspirowała się brytyjskim, a wręcz królewskim stylem! Co dokładnie wybrała?

Co założyła Agata Duda?

Agata Duda włożyła sukienkę w kolorze fuksji, a na jej głowie pojawił się gustowny, fantazyjny toczek w tym samym odcieniu. Miała na głowie małe dzieło sztuki! Księżna Kiko także zdecydowała się na toczek, jednak w dużo skromniejszym wydaniu. Agata Duda talię podkreśliła czarnym paskiem. Figury może pozazdrościć jej wiele kobiet!

W tym wydaniu bardzo przypominała księżną Kate! Jakby tego było mało, sama księżna niedawno zaprezentowała się w bardzo podobnym wydaniu! Myślicie, że nasza Pierwsza Dama odnalazłaby się na dworze królewskim?

ZOBACZ ZDJĘCIA AGATY DUDY:

Agata Duda
instagram.com/prezydent_pl/

Para prezydencka uroczyście powitała gości z Japonii.

Agata Duda
instagram.com/prezydent_pl/

Agata Duda wyglądała obłędnie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wykształcenie Iwony Pavlovic nie ma nic wspólnego z tańcem. Jakie studia ukończyła?
  2. Gwiazda polskiego Mam Talent na TVN była naprawdę popularna. Teraz gra w filmach dla dorosłych
  3. Natalia Kukulska podzieliła się rodzinnym zdjęciem z wakacji. Jej córeczka jest przeurocza
  4. Dzieci są dla Anny Popek wszystkim. Nie było jej łatwo, gdy została z nimi sama
  5. Córka Cezarego Pazury również jest aktorką. Ma 29 lat i robi wrażenie
Poprzedni artykułSyn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego ma już 24 lata. Czym zajmuje się Jakub Gąsowski?
Następny artykułProjekt Lady zrobił z niej wielką gwiazdę. Jak wyglądała Irena Kamińska-Radomska zanim została mentorką w programie TVN?
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.