Agata Kulesza w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z wieloma trudnościami. Wszystko zaczęło się od rozwodu z mężem, do którego doszło pod koniec 2020 roku, jak podaje pomponik.pl. Po rozwodzie życie aktorki wywróciło się do góry nogami, musiała zmienić mieszkanie, co wiązało się z dodatkowymi wydatkami, a jak wiadomo, wielu aktorów obecnie zmaga się z brakiem pracy, której przez pandemię jest o wiele mniej. Przyjaciółka Kuleszy zabrała głos w jej sprawie.

Jak czytamy w „Na żywo”, jedna z bliskich osób Agaty Kuleszy ujawniła co dzieje się obecnie u aktorki. Sytuacja nie jest łatwa. -„Gdyby wiedziała, że tak to wszystko się potoczy…” – zaczęła przykrą wiadomość jej przyjaciółka.

Co się dzieje z Agatą Kuleszą?

Agata Kulesza, jak sama ostatnio zdradziła, niedawno skończyła film Wojtka Smarzowskiego pt.: „Wesele 2″ i póki co, nie zapowiada się, aby miała wziąć udział w kolejnym projekcie.

Właśnie skończyłam film Wojtka Smarzowskiego „Wesele 2″ i na razie nie mam więcej planów. Już odczuwam, że dużo mniej pracowałam. Planowałam odpocząć wiosną i życie samo ten odpoczynek dla mnie wybrało, ale sytuacja jest bardzo trudna – cytuje jej słowa pomponik.pl.

Aktorka zatem nie narzeka na brak wolnego czasu, a właściwie ma go obecnie nawet w nadmiarze. Jak sama przyznała, stara się szanować ten wolny czas i próbuje znaleźć pozytywy w tej skomplikowanej sytuacji.

Mimo tego, że obowiązków ma obecnie zdecydowanie mniej, to w obecnym momencie swojego życia Agata Kulesza mierzy się z wieloma trudnościami. W ostatnim czasie aktorka się rozwiodła, co kompletnie odmieniło jej życie.

Musiała zmienić mieszkanie, co wiązało się z dodatkowymi kosztami, a biorąc pod uwagę jej obecną sytuację zawodową, było to nie lada wyzwanie.

Przyjaciółka aktorki ujawniła smutną prawdę

Przyjaciółka Kuleszy w rozmowie z Na żywo” ujawniła przykrą informację:

Gdyby wiedziała, że tak to wszystko się potoczy, zostałaby w mieszkaniu na Mokotowie i nie martwiłaby się, że zabraknie jej na życie.

W dalszej części swojej wypowiedzi podkreśla, że Agata Kulesza jest szczerze zmartwiona, tym co dopiero nadejdzie. Niepewna przyszłość, jest jednym ze źródeł jej problemów.

-Przyszłość spędza jej sen z powiek. Nie wie kiedy i czy w ogóle sytuacja wróci do normy – tłumaczy.

Mamy jednak ogromną nadzieję, że sytuacja aktorki wkrótce się poprawi, a problemy, z którymi dotychczas walczy, po prostu znikną.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Na żywo, pomponik.pl

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.