Agata Kulesza: mąż aktorki groził jej odcięciem głowy? W sieci pojawiła się dokumentacja sądowa oraz prywatne smsy małżeństwa. Sprawa wygląda coraz bardziej poważnie, a para stara się o rozwód z orzeczeniem winy którejś ze stron.

Kilka dni temu w sieci zawrzało, gdy tygodnik Na Żywo doniósł o rozwodzie Agaty Kuleszy. Od tamtej pory wciąż pojawiają się nowe spekulacje i ujawniane są kolejne dowody. Agata Kulesza: mąż podobno wielokrotnie używał w stosunku do niej przemocy. Teraz jednak on sam twierdzi, że był ofiarą w tym związku. Oboje złożyli pozew rozwodowy i starają się o udowodnienie winy drugiej strony.

Agata Kulesza: mąż miał grozić jej odcięciem głowy?

Z nowo opublikowanej dokumentacji sądowej wynikają mało przyjemne wnioski. Doniesienia są naprawdę niepokojące. Za pośrednictwem Facebooka męża Agaty Kuleszy, Marcina Figurskiego możemy wiele się dowiedzieć. Niestety, nie stawia to byłego partnera aktorki w korzystnym świetle. Ostatnio w wywiadzie dla Super Expressu, mąż aktorki rzucił nowe światło na sprawę: 

– Ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg  – wyznał.

Rozwód Agaty Kuleszy

Agata Kulesza: mąż aktorki ujawnia nowe dowody w sprawie. Żadne z nich nie działają jednak na jego korzyść. Już od jakiegoś czasu mówiło się o kryzysie ich związku, jednak dopiero niedawno na jaw wyszło, że Agata Kulesza wnioskowała o wydanie Niebieskiej Karty, którą zakłada się, gdy w rodzinie dochodzi do przemocy.

Poważny kryzys rozpoczął się już jakiś czas temu. Teraz jednak na jaw wychodzi dokumentacja, opublikowana pod koniec zeszłego roku na Facebooku Figurskiego. Wynikają z niej naprawdę niepokojące rzeczy. W jednym z wpisów możemy przeczytać opinię sądową psychiatry: 

– (…) narzucający się otoczeniu, lekceważący, często reagujący nadmierną agresją słowną. Niedostosowany – bywało, że zbyt swobodnie odnosił się do kobiet, flirtował z kobietami na portalach, pisząc maile, sms-y, robił niestosowne zdjęcia. (…) Wobec żony wielokrotnie wypowiadał się agresywnie odgrażając się – odcięciem głowy, poderżnięciem gardła.

Dokumentacja i prywatna korespondencja  ujawniona na Facebooku męża Kuleszy nie działa na jego korzyść. Sama aktorka nie zamierza póki co komentować sprawy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata kulesza: mąż
fot. screen z youtube.com @TVN Series

W małżeństwie Agaty Kuleszy od dawna nie działo się dobrze.