Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Młynarska bez zaproszenia na galę 30-lecia Polsatu. Zabrała głos, zwróciła się do Solorza
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 07.12.2022 15:51

Agata Młynarska bez zaproszenia na galę 30-lecia Polsatu. Zabrała głos, zwróciła się do Solorza

Agata Młynarska
fot. TRICOLORS/East News

Artyści i dziennikarze bawili się podczas Wielkiej Gali Jubileuszowej Polsatu, a tymczasem Agata Młynarska w mediach zwróciła się do Zygmunta Solorza. Mimo iż przez lata była twarzą stacji, nie otrzymała zaproszenia na uroczyste 30-lecie. Posypały się komentarze, fani są oburzeni. 

We wtorek w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się impreza z udziałem śmietanki towarzyskiej, która w ciągu wielu lat była związana, lub przynajmniej wspierała Polsat. Na widowni znaleźli się także Jacek Sasin i Piotr Gliński. Zabrakło jednak postaci, która nie tylko była jedną z czołowych prezenterek — na poprzedniej gali poznała także miłość swojego życia.

Agata Młynarska zwróciła się do Solorza. Wspomniała 20-lecie Polsatu. Na 30-lecie jej nie zaproszono

W mikołajkowy wieczór w Teatrze Wielkim zjawiły się takie persony, jak Doda, Golec uOrkiestra, Maryla Rodowicz, Enej, Maciej Maleńczuk, Tomasz Organek, Andrzej Piaseczny, czy Ralph Kamiński. Imprezę poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Na widowni zabrakło jednak dziennikarki, która w 2006 roku, po zakończeniu współpracy z TVP znalazła się w szeregach Polsatu i przez kolejne 7 lat wspólnie z innymi pracowała na sukces stacji, prowadząc takie programu jak „Eureko, ja to wiem!”, czy „Dzień kangura”, a także Sopot TOPtrendy Festiwal i Sylwestrową moc przebojów.

Agata Młynarska wydawała się wówczas ekranowym objawieniem i jeszcze dekadę temu lawirowała na czerwonym dywanie podczas 20. urodzin swojej telewizji, rozmawiała z jej założycielem Zygmuntem Solorzem i u jego boku kroiła tort — wtedy też na jej drodze stanęła miłość życia w postaci Przemysława Schmidta, z którym jest do tej pory.

Na zdjęciu, które w trakcie wczorajszej gali pojawiło się na Instagramie możemy zresztą zobaczyć całą trójkę — dumnego założyciela, roześmianą prezenterkę i stojącego z tyłu mężczyznę, który zdawał się wpatrywać w nią z zachwytem. Niezaproszona na tegoroczną galę gwiazda postanowiła zwrócić się do byłego szefa.

 W stronę Polsatu patrzę z sentymentem i wdzięcznością. Wszak to właśnie dzięki Polsatowi mogłam rozwijać swoje zawodowe ambicje, współtworzyć największe koncerty, festiwale, programy. Uczyć się fachu na nowym, nieznanym komercyjnym gruncie. No i poznałam mojego przyszłego męża – wymieniła.

Agata Młynarska z klasą. Internauci oburzeni postawą organizatorów

Agata Młynarska zamieściła także zagadkowe podziękowanie za to, co szeptem rzekł jej do ucha Solorz 10 lat temu. Wydawało się, że nie chowa urazy, kiedy życzyła wszystkim pracownikom oraz pomysłodawcy Polsatu powodzenia i sukcesów. Po chwili przyznała jednak, że szkoda jej tak wyjątkowej okazji. Przy okazji… posłała szelmowski uśmiech Ibiszowi.

 Szkoda, że nie możemy dzielić z Panem osobiście radości z tego jubileuszu.
Może dostaniemy zaproszenie na 40 lecie! Przecież my w tv stajemy się coraz młodsi a Ibisz niezmiennie w tej dziedzinie wyznacza trendy. I choć pracuję w konkurencji, nie zapominam o tym, gdzie dostawałam w życiu szansę i kto we mnie uwierzył.
Tego się nie zapomina! – zakończyła.

Pod tym stonowanym wpisem zaroiło się od komentarzy. Internauci podziwiali i głośno wychwalali klasę, którą wykazała się prezenterka, a jednocześnie dość jednogłośnie kwitowali postawę organizatorów.

A to skandal! Nie takie osoby miały zaproszenie, które tyle, co Ty nie zrobiły! Przykre. W TVP mnie to nie dziwiło ostatnio, ale na Polsacie mnie jednak dziwi.

No cóż, trochę klasy organizatorom zabrakło

Nie miała Pani zaproszenia?!

Trochę wstyd, że Pani nie zaprosili, bo nie tylko Pani powinna dziękować, ale i stacja powinna pamiętać kto ją budował – czytamy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Agata Młynarska
Agata Młynarska
Agata Młynarska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka

Źródło: Plejada