Agata Młynarska: ojciec gwiazdy TVN przed śmiercią przeszedł prawdziwe piekło. Nawet miłość i troska kochających bliskich, którzy nie odstępowali chorego na krok, nie mogła uratować go przed niewyobrażalnym bólem. Słowa siostry artysty są naprawdę przerażające: ”On nieludzko cierpiał. Nie mógł spać”. Co mu dolegało? 

Jedna z najbardziej znanych i szanowanych polskich rodzin. Niestety ani sława, ani talent nie były w stanie uchronić jej członków przed niewyobrażalnym cierpieniem. Trzy lata temu na Młynarskich spadła największa tragedia — senior rodu, Wojciech Młynarski, zmarł po ciężkiej i wyczerpującej chorobie. Agata Młynarska: ojciec gwiazdy TVN od wielu lat skarżył się na problemy ze zdrowiem. Niestety, mimo wysiłków lekarzy i troski bliskich poety nie udało się uratować. W tym roku przypadła już druga rocznica śmierci. Siostra opowiedziała o ostatnim okresie jego życia. Słowa kobiety wyciskają łzy z oczu: „był tak cichy, tak niebuntujący się przeciwko losowi”. 

Agata Młynarska: ojciec gwiazdy TVN cierpiał przed śmiercią. Na co zmarł?

Wojciech Młynarski zmarł 15 marca 2017 roku. Artysta do samego końca mógł liczyć na pomoc między innymi trojga swoich dzieci — Agaty, Pauliny i Jana — oraz siostry Barbary Młynarskiej-Ahren. To właśnie ona opowiedziała o cierpieniu, z jakim musiał zmagać się jej ukochany brat tuż przed tragicznym odejściem.

— On nieludzko cierpiał. Nie mógł spać. W październiku 2015 roku był już bardzo ciężko chory. A tak wspaniale odchodził, był tak cichy, tak niebuntujący się przeciwko losowi — opowiedziała w wywiadzie dla portalu weekend.gazeta.pl

Agata Młynarska: ojciec dziennikarki od dawna borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jak podaje portal se.pl, poeta wiele razy trafił do szpitala z powodu dolegliwości kardiologicznych, przeszedł także poważną operację. Niestety, w pewnym momencie stan Wojciecha Młynarskiego uległ nagłemu pogorszeniu, w konsekwencji czego mężczyzna zmarł z powodu niewydolności krążeniowo-oddechowej

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Problemy z sercem nie były jedynymi kłopotami zdrowotnymi Wojciecha Młynarskiego. Dopiero po śmierci poety wyszło na jaw, że cierpiał na chorobę dwubiegunową, która dawała się we znaki jego bliskim i utrudniała mu tworzenie. 

Co robią dzieci Wojciecha Młynarskiego?

Agata Młynarska: ojciec gwiazdy TVN żenił się dwa razy, jednak doczekał się dzieci tylko z pierwszą żoną, znaną piosenkarką i aktorką Adrianną Godlewską. Na świat przyszli kolejno Agata, Paulina oraz Jan.

Obie córki poety zdecydowały się związać swoją ścieżkę zawodową z dziennikarstwem, a jedyny syn — muzyką jazzową. W chwili śmierci Wojciech Młynarski miał siedemdziesiąt pięć lat. Poeta został pochowany w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. 

Wiedzieliście, kim był ojciec Agaty Młynarskiej? Mimo że w ostatnim okresie życia mężczyzna doświadczył niewyobrażalnego cierpienia, zmarł w otoczeniu osób, które bardzo go kochały

ZOBACZ ZDJĘCIA AGATY MŁYNARSKIEJ I JEJ OJCA:

agata młynarska: ojciec
fot. instagram.com @agata_mlynarska

Agata Młynarska: ojciec dziennikarki zmarł po latach zmagania z chorobą serca. 

agata młynarska: ojciec
fot. instagram.com @agata_mlynarska

Cała rodzina Młynarskich ciężko przeżyła śmierć poety. 

agata młynarska: ojciec
fot. filmpolski.pl

Agata Młynarska: ojciec był jedną z najważniejszych osób w jej życiu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Kammel popiera ruch LGBT na Instagramie. Fani są podzieleni
  2. Tonik różany potrafi zdziałać cuda. Podpowiadamy, który wybrać i jak zrobić własny
  3. Agnieszka Chylińska pochwaliła się nowymi tatuażami w „Mam Talent”! Wybrała ryzykowne miejsce
  4. Katarzyna Dąbrowska już tak nie wygląda. Aktorka pochwaliła się nową, modną fryzurą
  5. Agnieszka Chylińska pochwaliła się nowymi tatuażami w „Mam Talent”! Wybrała ryzykowne miejsce

źródła: weekend.gazeta.pl, se.pl, pl.wikipedia.org

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.