Agata Młynarska: synowie dziennikarki są bardzo przystojni! Gwiazda telewizji po raz pierwszy pojawiła się z nimi na najnowszej okładce magazynu Viva i opowiedziała o ich niezwykłej relacji! Czy mężczyźni są podobni do mamy?

Chociaż Agata Młynarska od wielu lat związana jest ze szklanym ekranem, zwykle stroniła od udzielania szczerych wywiadów dotyczących jej rodziny. Po latach postanowiła zrobić wyjątek. Dziennikarka pojawiła się z synami, Tadeuszem i Stanisławem Kieniewiczami na okładce magazynu Viva! To pierwszy tak szczery wywiad dotyczący jej życia prywatnego. Czego możemy się dowiedzieć?

Agata Młynarska: synowie dziennikarki zajmują się spuścizną po Wojciechu Młynarskim

Agata Młynarska i jej synowie zadebiutowali wspólnie na najnowszej okładce magazynu Viva! Przy okazji cała trójka udzieliła szczerego wywiadu i opowiedziała o swojej wyjątkowej relacji. Tadeusz i Stanisław kultywują pamięć po swoim dziadku, Wojciechu Młynarskim. Opowiedzieli o blaskach i cieniach wychowywania się w rodzinie znanej medialnie. 

Zajmujemy się spuścizną po Wojciechu Młynarskim. Trafiają do nas ludzie, którzy go kochają, którzy żyją tym, co stworzył. Czasami nawet jeżdżę na koncerty piosenek Wojtasa Dziadasa. Kiedy proszą mnie, abym powiedział kilka słów, nigdy nie odmawiam – wyznał Stanisław Kieniewicz na łamach Vivy!

Synowie Agaty Młynarskiej nazywali pieszczotliwie swojego dziadka, Wojciecha Młynarskiego Wojtasem Dziadasem. Okazuje się, że życie w cieniu znanej mamy i znanego dziadka nie zawsze było łatwe i mężczyźni jeszcze w czasach szkolnych odczuwali presję związaną z pochodzeniem. 

Czym zajmują się synowie Agaty Młynarskiej?

Zarówno Tadeusz, jak i Stanisław, są już dorosłymi mężczyznami, którzy mimo odmiennych charakterów mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Obaj aktywnie działają na rzecz Fundacji Wojciecha Młynarskiego. 

Teraz Tadzik dużo podróżuje po świecie i pracuje w różnych miejscach, a Staś ma swoje sprawy. Dokonał wyboru, poświęcając się wychowaniu córeczek. Jest przede wszystkim wspaniałym ojcem. Zdecydowanie bardziej niż wspinaczem. Ale został też prezesem Fundacji imienia Wojciecha Młynarskiego – wyznała Młynarska w rozmowie z Vivą!

Agata Młynarska miała zaledwie 20 lat, gdy urodziła Stanisława. Niedługo później urodził się Tadeusz. Dziennikarka ma także dwie adoptowane córki, Sylwię i Alicję. Wielokrotnie podkreślała, że spełnia się w roli mamy. Nic dziwnego, że stworzyła z synami tak wyjątkową więź, opartą na miłości, trosce i wzajemnej pomocy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata młynarska: synowie
instagram.com @agata_mlynarska

Agata Młynarska i jej dwaj synowie: Tadeusz i Stanisław Kieniewiczowie udzielili szczerego wywiadu na łamach Vivy!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle waży Agnieszka Chylińska? Gwiazda to cień dawnej siebie
Następny artykułZdrowe smoothie. Proste i szybkie przepisy na pyszne smoothie