Agata Młynarska przyznała, że terapeuta pomógł jej uporać się z problemami. Dziennikarka głośno mówi o korzyściach płynących z korzystania usług lekarzy. Bez terapii bym sobie nie poradziła – mówi.

Dziennikarka otwarcie przyznała, że terapia nie jest jej obca. Gwiazda telewizji opowiedziała o tym, jak psychoterapeuta pomógł jej stanąć na nogi i poradzić sobie z problemami, których sama nie mogła udźwignąć. Agata Młynarska udzieliła ostatnio wywiadu, który porusza ważne i trudne dla niej kwestie.

Agata Młynarska: terapia bardzo jej pomogła

Życie dziennikarki nadałoby się na scenariusz filmu. Oprócz sukcesów zawodowych ma także na swoim koncie wiele zawirowań w życiu prywatnym, które nie zawsze było dla niej łaskawe. Ostatnio opowiedziała o tym, jak radzi sobie z intensywnym trybem życia i problemami w tygodniku Na Żywo.

Trzy razy zamężna Agata Młynarska ma za sobą wiele głośnych związków, które zakończyły się rozstaniem. Oprócz tego trzy lata temu zmarł jej ukochany ojciec, Wojciech Młynarski. Na szczęście obecny mąż dziennikarki, Przemysław Schmidt bardzo ją wspiera, a Młynarska przyznaje, że to między innymi dzięki terapii była w stanie wkroczyć w szczęśliwy związek.

Agata Młynarska o terapii

Coraz więcej osób publicznych głośno wypowiada się o zaletach płynących z psychoterapii. Dołączyła do nich Agata Młynarska, której terapia bardzo pomogła.

– 15 lat temu byłam w takim etapie życia, że bez terapii bym sobie nie poradziła. Potrzebowałam kogoś kto mi pomoże zmierzyć się z problemami, bardziej poznać siebie, ustrzec się przed kolejnymi błędami. Nauczyłam się odkrywania uczuć i ich nazywania, wychodzenia z cierpienia. Terapia pozwala spojrzeć na życie z innej perspektywy. Uczy nas empatii, stawiania granic w życiu prywatnym, jak i zawodowym, ale zanim doszłam do tego wylałam mnóstwo łez – przyznała gwiazda telewizji.

Młynarska wyznała także, że terapia pomogła jej zwrócić uwagę na tak wartościowego mężczyznę, jakim jest Przemysław Schmidt, z którym wzięła ślub w 2014 roku. Zadbanie o zdrowie psychiczne pomogło jej uporać się z problemami i dziś może cieszyć się pełnią sił!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gimper z włosami! To zdjęcie to ZŁOTO!
  2. Aktorka urodziła bliźnięta w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. Jego zachowanie zaskoczyło nawet kocią mamę

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata młynarska
instagram.com/agata_mlynarska

Agata Młynarska przyznaje, że terapia postawiła ją na nogi.