Agent Gwiazdy od wielu tygodni cieszy się niesłabnącą popularnością, a zmagania uczestników śledzą widzowie w całym kraju.  Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że jeden z uczestników programu zmaga się z poważną chorobą. Podczas wykonywania poszczególnych zadań musi bardzo uważać na swoje zdrowie. O kim mowa?

Uczestnicy programu Agent Gwiazdy wzbudzają coraz większa zainteresowanie. Wielbiciele telewizyjnego show chcą poznać jak najwięcej szczegółów z życia swoich ulubieńców. Jednym z uczestników jest Damian Kordas, który od dziecka zmaga się z cukrzycą. 

Agent Gwiazdy

Kolejna edycja programu Agent Gwiazdy wzbudza coraz większa zainteresowanie, nie tylko ze względu na ryzykowne zadania, lecz także na charyzmatycznych uczestników. Producenci programu w doskonały sposób zebrali różnorodne osobistości, którym nie jest obca rywalizacja. 

Okazuje się, że jeden z uczestników programu, Damian Kordas, zmaga się z poważną chorobą, o czym opowiedział w jednym z wywiadów. 

Kim jest Damian Kordas?

Damian Kordas od wielu lat obecny jest w świecie mediów. Najwięksi fani mężczyzny z pewnością kojarzą go z programu MasterChef, którego został laureatem. Warto dodać, że Kordas jest najmłodszym MasterChef w Europie. Nikogo nie zaskoczy fakt, że  Damian jest pasjonatem gotowania, a jego kulinarny kanał w serwisie YouTube znajduje coraz szerszą rzeszę zwolenników. Teraz jego zmagania możemy podziwiać nie tylko w kuchni, lecz także na szklanym ekranie w stacji TVN!

Z cukrzycą zmaga się już od dzieciństwa i udowadnia, że z tą chorobą można normalnie funkcjonować, spełniać marzenia, rozwijać pasje i zainteresowania: 

– Najważniejsze to nie dać się cukrzycy. Z jej prowadzeniem daję sobie doskonale radę. Nie ukrywam choroby, w trakcie kręcenia programu glukometr i pompę miałem zawsze przy sobie. Zachorowałem w wieku 6 lat, więc teraz doskonale potrafię wyliczać dawki i opanowywać cukry, tak aby nie stanowiły problemu w realizacji pasji, a jednocześnie dawały dobre efekty leczenia – możemy przeczytać słowa Damiana Kordasa na portalu dbajozdrowie.info.

Mamy nadzieję, że Damian Kordas zajdzie daleko w programie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agent gwiazdy
instagram.com @damiankordas

Agent Gwiazdy: Damian Kordas jest jednym z uczestników programu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułTop Model zrobiło z Karoliny Gilon gwiazdę! Poznajmy jej historię
Następny artykułMagda Gessler schudła tak mocno, że ubrania na niej wiszą. To przez brak mięsa?