Agnieszka, rozpoczynając nową ścieżkę kariery zawodowej, nie spodziewała się, że spotka na niej swoją drugą połówkę. Niestety sprawy okazały się być bardziej skomplikowane. Nie mogę przestać myśleć o moim szefie. Jest 17 lat starszy, on też wysyła mi sygnały – zwierzyła się na jednej z grup, szukając pomocy.

Miłość potrafi zawrócić nam w głowie, a na własnej skórze przekonała się o tym 25-letnia Agnieszka. Kobieta nieoczekiwanie zakochała się w swoim szefie. Choć jak sama przyznała, romanse nie były jej w głowie, fascynacja starszym o 17 lat mężczyzną jest silniejsza od niej samej.

Wyznanie Agnieszki

Na jednej z Facebookowych grup pojawiło się wyznanie Agnieszki. Jak zaczął się jej romans z szefem? Kobieta przyznała, że stało się to przypadkiem, a wszystko zaczęło się od niewinnego wieczoru przy winie i Tinderze z przyjaciółkami.

– Swipe’owałyśmy i wtedy zobaczyłam profil Marka. Właściwie Pana Marka, mojego szefa. Wtedy koleżanka wyrwała mi telefon i szybko przesunęła profil w prawo. Łudziłam się, że nawet nie trafi na mój profil. Po kilku minutach dostałam powiadomienie o nowej parze. Dobrze myślicie. Był nią Marek – napisała.

Ich znajomość szybko przeniosła z wirtualnego świata.

  1. Łukasz: „Kobieta musi mieć długie włosy i nogi. Być grzeczna i smacznie gotować”
  2. Poszukiwania Kacperka nagle wznowione. Przełomowa teoria służb, najbardziej prawdopodobne wydarzenia
  3. Ministerstwo Edukacji: „Nie planujemy zajęć w wakacje”. Uczniowie mogę nie zdać do następnej klasy?

Romans z szefem

Jak przyznała Agnieszka, zaczęło się od kilku wiadomości, a skończyło się na wspólnej kawie podczas lunchu i spotkaniach po pracy. Teraz kobieta stoi przed ciężkim wyborem.

– Nie mogę przestać myśleć o moim szefie. Jest 17 lat starszy, on też wysyła mi sygnały. Nie wiem co robić. Nie ma żony, ale ma dziecko. Dawno przy nikim tak się nie czułam. W pracy nie akceptują takich kontaktów, więc wciąż się ukrywamy. Boję się, że rodzice również nie będą z tego zadowoleni. Wydaje mi się, że on chce czegoś więcej i nie wiem co myśleć. Kariera była dla mnie najważniejsza, a teraz zastanawiam się, czy nie rzucić tego wszystkiego dla niego – wyznała, prosząc o pomoc.

Co waszym zdaniem powinna zrobić Agnieszka?

ZOBACZ ZDJĘCIA:
agnieszka
Fot. Kaboompics .com, Pexels

Agnieszka znalazła szefa na aplikacji randkowej.

agnieszka
unsplash.com

Od tego czasu pomiędzy nimi nawiązało się uczucie.

agnieszka
fot. pexels.com/Kat Jayne
Kobieta nie wie, co ma dalej robić.
ZOBACZ TEŻ:

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.