Agnieszka Chylińska chętnie używa mediów społecznościowych do kontaktu ze swoimi fanami. Gwiazda postanowiła już na początku kwarantanny umilać czas, szczególnie najmłodszym, czytając im swoje bajki. W ten sposób wokalistka wpuściła swoich fanów do domu, mieliśmy okazję zobaczyć, jak wyglądają wnętrza, w których mieszka, na co dzień. Wszystkie są urządzone w innym i bardzo kolorowym stylu.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak mieszka Agnieszka Chylińska
  • Jaki styl wnętrz lubi wokalistka
  • Ile dzieci ma Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska od jakiegoś czasu jest nie tylko muzykiem, ale pisarką. Książki o 8-letniej Zezi fantastycznie się sprzedały, a literatura dziecięca okazała się być strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu, że gwiazda czyta swoje książki w domu, poznaliśmy jej wnętrze. Królują bibeloty, książki i sakralne obrazy.

Agnieszka Chylińska mieszka jak w wiejskim domku?

Artystka ma w domu prawdziwe pomieszanie stylów. W jednym z pokoi, w którym najczęściej czyta swoim młodszym słuchaczom, możemy zauważyć prawdziwy artystyczny nieład. Wszędzie znajdują się malarskie przybory.

Kubki z pędzlami, pudełka z farbami i regały pełne książek stanowią bardzo miły klimat wnętrza. Do tego wszystkiego jeszcze cała ściana nad drewnianym, stylizowanym na stary mebel łóżkiem znajduje się mnóstwo barwnych obrazów. Wśród nich możemy dostrzec ikony Matki Bożej i Jezusa Chrystusa. 

Wokalistka jest bowiem wierząca i lubi o religii mówić otwarcie. Gwiazda opowiedziała się jako katoliczka, jakie zdanie ma w sprawie Strajku Kobiet. Swoimi słowami podbudowała wiele z nas. 

Artystka pochwaliła się też swoim zdjęciem z dzieciństwa z okazji swoich urodzin. Być może 7 może 8-letnia Agnieszka pozuje do zdjęcia portretowego. Fotografia znajduje się w starodawnej, owalnej ramce, wśród wielu stylizowanych bibelotów.

Świece, figurki z porcelany, vintagowe szkatułki, ceramiczny dzbanek i książki stanowią tło dla uroczego zdjęcia. Możemy być zatem pewni, że gwiazda uwielbia pamiątkowe przedmioty, nienowoczesne, pochodzące z minionych dekad. Przypuszczalibyście, że gwiazda jest aż tak sentymentalna?

Agnieszka Chylińska o dzieciach

Agnieszka Chylińska jest mamą trójki dzieci: 14-letniego syna Ryszarda, 10-letniej Estery i 7-letniej Krystyny. Wokalistka dopiero pod wpływem sytuacji społecznej postanowiła przyznać, że jej dzieci chorują:

– Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski – mówiła w nagraniu, które opublikowała na Instagramie.

Później artystka przyznała, że jeden z bohaterów jej książki, autystyczny Giler jest kreacją stworzoną z własnych doświadczeń. 

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram

agnieszka chylińska
fot. instagram.com/agnieszka.chylinska

Artystka ma w swoim domu mnóstwo obrazów, książek, kolorowych dodatków.

agnieszka chylińska
fot. instagram.com/ agnieszka.chylinska

Z kolei pokój syna gwiazdy jest bardzo stonowany, jeśli chodzi o kolorystykę.

agnieszka chylińska
fot.fot. instagram.com/ agnieszka.chylinska

Na ścianach widać dzieła dzieci. Dom Agnieszki jest bardzo kolorowy.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułCzy jazda komunikacją miejską powinna być tańsza? „Ceny biletów to skandal”
Następny artykułMamy potwierdzenie, już jutro rusza wielka blokada. Dwa dni później będzie jeszcze gorzej, Polki i Polacy muszą przygotować się na kolejne protesty
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl