Agnieszka Chylińska świętuje 25 lat na scenie. Jubileusz skłonił gwiazdę do przemyśleń, którymi podzieliła się na Instagramie: Myślałam, że nikt nie zaufa tej niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam — pisała. Z tej okazji zapowiedziała też wyjątkową trasę koncertową. Jej fani są zachwyceni!

Agnieszka Chylińska wzruszyła swoich fanów, publikując wpis, z okazji swojego jubileuszu. Napisała, co myślała w czasach, gdy była jeszcze nastolatką spełniającą swoje młodzieńcze marzenia. Od tamtej pory zmieniała się wiele razy, co stale przyciąga do niej wiele osób. Świadczy o tym tempo, w jakim wyprzedają się bilety na przyszły rok.

Agnieszka Chylińska: jubileusz

W tym roku Agnieszka Chylińska obchodzili 25-lecie swojej kariery. Z tej okazji gwiazda zapowiedziała specjalną trasę koncertową, podczas której zabierze fanów w muzyczną podróż w czasie. Zaśpiewa swoje największe przeboje, które kochają Polacy. W ciągu doby od ogłoszenia trasy sprzedano trzy tysiące biletów na występy w całym kraju i poza nim. Gdy w 1994 roku, jako osiemnastolatka stawiała pierwsze kroki na scenie, nie spodziewała się, że lata później stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Polsce.

– Jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe — pisała na Instagramie.

Podkreśliła, że dziś wciąż ma w sobie zbuntowane dziecko. Przygotowując się do tak wyjątkowej trasy koncertowej, jest ogromnie podekscytowana i nie może doczekać się spotkania z fanami, którzy od lat kupują jej płyty.

Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem

Piosenkarka dodała, że muzyka jest jej największą miłością i pasją. Zawsze jest szczera w tym, co robi. Jest oddana swoim fanom, którzy znają na pamięć wszystkie jej piosenki. Internauci w komentarzach wyrazili swoje wsparcie dla gwiazdy, w tak ważnym dla niej momencie.

Specjalna trasa koncertowa Agnieszki Chylińskiej rozpocznie się dopiero pod koniec roku, 15 grudnia w Szczecinie. Artystka odwiedzi wiele polskich i zagranicznych miast, takich jak Częstochowa, Bruksela, Haga, Łódź, Londyn, Gdańsk czy Wrocław. Ostatni występ odbędzie się 28 listopada 2020 roku w Krakowie.

ZOBACZ ZDJĘCIA AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ:

AGNIESZKA CHYLIŃSKA
instagram.com/agnieszka.chylinska

W tym roku Agnieszka Chylińska obchodzi 25-lecie muzycznej kariery.

Agnieszka Chylińska
fot. screen YouTube WydawnictwoPascal

Z tej okazji gwiazda wyruszy w wyjątkową trasę koncertową.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Farna ofiarą hakerów. Wypłynęły jej prywatne zdjęcia i dokumenty, na jej profilu udostępniono wulgarne opisy
  2. Marta Manowska miała wypadek. Czy poprowadzi The Voice Senior?
  3. Olaf Lubaszenko walczył nie tylko z otyłością, ale i depresją. Wyzdrowieć pomogła mu ukochana, Hanna Wawrowska
  4. Po śmierci Dunowskiej do mediów przedostała się treść listu dot. nowotworu. Można zalać się łzami
  5. Wielka gwiazda serialu „Przyjaciółki” przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt
Poprzedni artykułAnna: „Przyszłam na świat w wyniku gwałtu. Znalazłam mojego ojca, chcę postawić go przed sądem”
Następny artykułPolska gwiazda miała poważny wypadek. Jej nogi są całe poparzone
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.