Agnieszka Chylińska rozstała się z mężem? Para ma już za sobą wzloty i upadki, ale czy tym razem miarka się przebrała? Tygodnik Dobry Tydzień napisał: Wiele wskazuje na to, że para nie mieszka już razem – cytuje portal pomponik.pl. Piosenkarka deklarowała już kiedyś, że ma nadzieję na poprawę sytuacji.

Agnieszka Chylińska bardzo ceni sobie życie prywatne i mało kogo do niego dopuszcza. Szczegóły dotyczące jej męża wciąż owiane są tajemnicą. Znamy głównie jego imię – Marek. Czy rzeczywiście między małżonkami doszło do konfliktu?

Agnieszka Chylińska na progu rozstania?

Piosenkarka niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, co naturalnie jest zrozumiałe, ale jednocześnie wzbudza ogromną ciekawość. Pada coraz więcej podejrzeń, że Agnieszka Chylińska albo przeżywa kolejny kryzys w związku, albo finalnie rozstała się z mężem.

Fani domyślają się takiego obrotu sprawy po pewnych z pozoru niemających znaczenia szczegółach, jak np. bluzka z napisem niczyja, rozwiedzeni rodzice bohaterów jej książek czy nagranie, w którym zdradza, że śpi z dziećmi, bo tego potrzebują. Czy rzeczywiście para nie mieszka już razem?

  1. Wielkie zmiany w emeryturach. Już od lipca można skorzystać, jest jeden warunek
  2. Jeden spektakularny trik wystarczy, by zaoszczędzić fortunę na rachunkach za wodę. Sąsiedzi będą zazdrościć
  3. Lech Wałęsa zaliczył gigantyczną wpadkę. Zrobiono mu właśnie zdjęcia z wizyty u fryzjera, złamano wszystkie zasady

Agnieszka Chylińska – twórczość inspirowana życiem?

Nie od dziś wiadomo, że w swoich utworach piosenkarka niekiedy inspiruje się własnym życiem. Ile w tym jednak prawdy, trudno ocenić.

Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona – powiedziała Joanna Ziędalska-Komosińska, menadżerka gwiazdy w rozmowie z gazetą Dobry Tydzień, jak cytuje gwiazdy.wp.pl.

Myślicie, że Agnieszka rzeczywiście ukrywa prawdę o rozstaniu? Więcej informacji o jej partnerach znajdziecie tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Chylińska
fot. instagram.com/agnieszka.chylinska/

Aktorka w czasach pandemii jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Agnieszka Chylińska
fot. Top Management, instagram.com/@agnieszka.chylinska

Gwiazda prowadzi także Oficjalny Sklep Agnieszki Chylińskiej, gdzie możemy znaleźć m.in. ubrania, akcesoria czy książki. Piosenkarka sama bierze udział w sesjach ubrań (efekty możecie podziwiać na Instagramie).

agnieszka chylińska
fot. instagram.com/agnieszka.chylinska

Jej image nieustannie się zmienia, zaskakując fanów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Handel w niedzielę wróci? Podjęto pierwsze kroki, jest oświadczenie związków
  2. Czarna plama na życiorysie Wojciecha Cejrowskiego. Nie wspomina fanom o wstydliwej sprawie
  3. Rodzina poinformowała o śmierci uwielbianego aktora. Jego życie prywatne było fascynujące
  4. Czwarta tajemnica fatimska. Przepowiednia, która odbiera mowę
  5. Staruszka znalazła w Biedronce portfel z ogromną sumą. Cel, na który były przeznaczone pieniądze przyprawia o dreszcze
  6. Andrzej Duda pojawił się na niespodziewanej konferencji. Pilna deklaracja prezydenta

źródło: gwiazdy.wp.pl; pomponik.pl

Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.