Agnieszka Chylińska już jako nastolatka zaczęła odnosić sukcesy muzyczne. Jej spektakularna kariera na dobre rozpoczęła się jeszcze w 1995 roku, gdy ukazał się debiutancki album zespołu O.N.A. Od tamtej pory gwiazda stale koncertuje, wydaje płyty, pisze książki i pracuje w telewizji. W końcu postanowiła, że nadszedł czas na zmiany i zawieszenie koncertów. W rozmowie z party.pl podała powód swojej decyzji.

Agnieszka Chylińska dojrzewała i zmieniała się na oczach milionów Polaków. W ciągu trzech ostatnich lat wydała dwa albumy cieszące się dużym zainteresowaniem słuchaczy, a w tym roku obchodzi jubileusz z okazji 25-lecia na scenie. Okres intensywnej pracy skłonił ją do przemyśleń.

Agnieszka Chylińska znika ze sceny?

W rozmowie z party.pl Agnieszka Chylińska potwierdziła, że znika ze sceny. Powrót zapowiedziała dopiero na grudzień, kiedy to wyruszy w wyjątkową, jubileuszową trasę koncertową. Dlaczego zdecydowała się tak długą przerwę?

-Bardzo mocno angażuję się we wszystko, co robię. A że ostatnio intensywnie koncertowałam, teraz potrzebuję nabrać wiatru w żagle i odpocząć — powiedziała w rozmowie z party.pl po koncercie w Sopocie.

Odpoczynek jest konieczny, bo trasa koncertowa gwiazdy będzie trwała od grudnia aż do listopada 2020 roku i obejmie nie tylko polskie, ale też zagraniczne miasta. Agnieszka Chylińska wystąpi między innymi w Hadze, Manchesterze, Londynie i Dublinie. W ciągu pierwszej doby od ogłoszenia trasy fani piosenkarki kupili 3 tysiące biletów.

Co będzie robiła Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska będzie robiła to, na co ostatnio brakowało jej czasu. W rozmowie z party.pl zdradziła, że w końcu zamierza spędzić więcej czasu ze swoimi dziećmi: 13-letnim Ryszardem, 9-letnią Esterą i 6-letnią Krysią. Cała trójka jeszcze ma wakacje, dlatego to szczególny moment, w którym mogą pobyć z mamą.

Będę pisać książkę, ale chcę poświęcić ten czas przede wszystkim sobie i swojej rodzinie. Nigdy nie epatowałam swoim życiem prywatnym, ale mam przecież trójkę dzieci — mówiła piosenkarka w rozmowie z Party.

Gwiazda ma już na koncie kilka książek dla najmłodszych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem czytelników. W trakcie przerwy od koncertowania będzie też pracowała na planie najnowszej edycji Mam talent, która już jesienią pojawi się na antenie TVN.

ZOBACZ ZDJĘCIA AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ:

agnieszka chylińska
fot. screen YouTube tvnpl

Agnieszka Chylińska ogłosiła przerwę w koncertowaniu.

agnieszka chylińska
fot. screen YouTube tvnpl

Piosenkarka wróci na scenę dopiero pod koniec roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Julia Wieniawa i Baron już się rozstali? Aktorka skasowała wszystkie wspólne zdjęcia na Instagramie
  3. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Siostra słynnego producenta to niezwykle intrygująca osoba
  4. Aleksander Kwaśniewski podczas spotkania z Elżbietą II usłyszał z jej ust coś niezwykłego. Niewiele osób dostąpiło takiego zaszczytu
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

Źródło: party.pl

Poprzedni artykułJaka sukienka na ślub cywilny? Najpiękniejsze sukienki, które dodadzą ci klasy
Następny artykułMakijaż na siłownię. Jak powinien wyglądać i czy warto się malować?
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.