Agnieszka Chylińska lubi zaskakiwać swoim wyglądem. Artystka znana jest ze spektakularnych, choć niekiedy kontrowersyjnych metamorfoz. Tym razem piosenkarka postanowiła zaprezentować swój nowy nabytek — tatuaż na twarzy!

Piosenkarka dość często i chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Mogliśmy widzieć ją już w blondzie, włosach ufarbowanych na biało, niebiesko, zielono czy czerwono. Takie zmiany wymagają ogromnej odwagi i pewności siebie. Teraz artystka zaprezentowała się fanom nie tylko w nowej fryzurze, ale również z nowym tatuażem! Co chciała nim wyrazić?

Agnieszka Chylińska: metamorfoza

Agnieszka Chylińska dała nam się poznać jako kobieta o wielu twarzach. Ta jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Na początku swojej kariery była niepokorną, młodą buntowniczką, później wszyscy mogliśmy podziwiać jej ultraseksowne, kobiece wydanie, aż w końcu artystka przekształciła się w zadziorną chłopczycę. Jednak od zawsze nieodłączną częścią jej wizerunku były tatuaże, które dumnie zdobiły jej ciało. Kilka dni temu piosenkarka pochwaliła się kolejnym nabytkiem. Co Agnieszka Chylińska wytatuowała sobie na twarzy?

Agnieszka Chylińska: tatuaże 

Czujnym obserwatorom nie umknie żaden szczegół. Kiedy kilka dni temu Agnieszka Chylińska opublikowała na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcia z sesji, fani od razu zauważyli zmianę w wyglądzie artystki!

Piosenkarka ozdobiła swoją twarz, a dokładniej policzek tatuażem przedstawiającym napis LOVE ME, czyli KOCHAJ MNIE. Ponoć za każdym tatuażem stoi jakaś historia – czy ten sugeruje wołanie o miłość, która niezwykle często pojawia się w twórczości artystki? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Chylińska
instagram.com/agnieszka.chylinska

Dwa dni temu, na swoim Instagramie, piosenkarka opublikowała nowe zdjęcie. Baczni obserwatorzy od razu spostrzegli nowy tatuaż na twarzy artystki, będący napisem LOVE ME.

Agnieszka Chylinska
instagram.com/agnieszka.chylinska

Tatuaż na twarzy to niezwykle odważne posunięcie. Co sądzicie o nowym nabytku Agnieszki Chylińskiej? 

Agnieszka Chylinska
instagram.com/agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska ostatnio zaskoczyła wszystkich również nową fryzurą. Na głowie artystki pojawiły się długie, białe dredy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Już niedługo może być najczęściej diagnozowanym nowotworem. Ponad połowa przypadków wykrywana jest zbyt późno
  2. Niezwykły trik na przygotowanie zupy pomidorowej. Wystarczy zamienić jeden składnik, nic nie smakuje lepiej
  3. 2-letnia dziewczynka zmarła we własnym łóżku. Przyczyna śmierci powinna być przestrogą dla wszystkich rodziców
  4. Córka Przemysława Salety jest dializowana. Dziewczyna oczekuje na kolejny przeszczep ”Nie ma gwarancji”
  5. Śmierć uwielbianej gwiazdy disco polo zdruzgotała fanów. Okoliczności były straszne, tajemnicze przyczyny

źródło: gwiazdy.wp.pl

Poprzedni artykułNikt nie otwierał, gdy listonosz zapukał do drzwi. Zajrzał przez okno i pobladł, zareagował natychmiast
Następny artykułNie żyje uwielbiany muzyk. Zmarł na scenie podczas koncertu
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.