Agnieszka Chylińska zdobyła się na bardzo szczere wyznanie. Dokonała tego w jednym z wywiadów dla magazynu Party. W rozmowie jeszcze raz wróciła do swojej sytuacji rodzinnej, o której zrobiło się głośno pod koniec października w związku z wyrokiem TK ws. aborcji. Gwiazda opowiedziała również o swoich dzieciach. Już jakiś czas temu wspominała, że dwoje z jej trojga pociech wymaga „szczególnej troski”.

Agnieszka Chylińska jest znana ze swojego charakterystycznego scenicznego wyglądu oraz ciętego języka. Jednak jeśli chodzi o sprawy prywatne, bardzo rzadko wdaje się w szczegółowe opowieści przy okazji rozmów z dziennikarzami.

Agnieszka Chylińska – dzieci

Agnieszka Chylińska ma troje dzieci: Ryszarda, Esterę oraz Krystynę. Wszystkie są owocami jej miłości z mężem Markiem, który zajmował się pracą dla firmy reklamowej w Sopocie. Projektował okładki i plakaty m.in. dla zespołu O.N.A., w którym Chylińska była wokalistką. Gwiazda nigdy nie pokazała się z nim publicznie i nie ujawniła jego wizerunku w mediach. 

Artystka rzadko mówi o swoich rodzinnych sprawach i bardzo strzeże prywatności dzieci oraz męża. Pod koniec października jej fanów poruszyło wstrząsające wyznanie, które ukazało się na jej profilu na Facebooku i Instagramie. Z całości można spekulować, że piosenkarka ma chore dzieci.

Nigdy się nie żaliłam i publicznie nie opowiadałam o tym, jak jest mi ciężko, że dwoje dzieci są dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też jakoś bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo — słyszymy na nagraniu. Później gwiazda dodaje:

— Dlatego szczególnie mnie, jako mamie, jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne i osoby, w takim wymiarze, w jakim powinny być zaopiekowane, a wymusza się na kobietach rodzenie kolejnych chorych dzieci.

Gwiazda jednak nie wdawała się w żadne szczegóły, a zaniepokojeni fani w komentarzach zaczęli spekulować oraz pisać słowa pocieszenia. Agnieszka Chylińska najwyraźniej postanowiła pójść za ciosem i udzieliła szczerego wywiadu dla Party.

Agnieszka Chylińska o dzieciach w wywiadzie dla Party

Na początku grudnia ukazała się jej już ósma książka pt. Anka Skakanka. Z tej okazji gwiazda zrobiła wyjątek od swojego postanowienia i uchyliła nieco rąbka tajemnicy nt. swoich pociech. Przyznała, że wiele historii z powieści jest zaczerpniętych prosto z życia, a bohaterowie mają wiele wspólnego z jej dziećmi.

Nie zdradzę wielkiej tajemnicy, mówiąc, że zawsze zawieram w moich książkach postaci, które dobrze znam. W Ance jest więc trochę mnie samej i odrobina moich córek, i ich przyjaciół ze szkoły. To jest towarzystwo rozbrykane, czasem nadpobudliwe, potrzebujące uwagi i bardzo kochane — wyznała wokalistka.

Tytułowa Anka Skakanka to dziewczynka, która nieco różni się od swoich rówieśników. Niezbyt chętnie patrzy ludziom w oczy, nie lubi się przytulać i wymyśla opowiadania o baśniowych zwierzętach.

Agnieszka Chylińska dodała również, że w rozmowach ze swoimi pociechami nie unika trudnych i poważnych tematów. Dlatego pisząc książki dla najmłodszych, opisuje kwestie związane z codziennością w czasach pandemii, rozwodem rodziców czy pracy na tzw. umowach śmieciowych.

Nie twierdzę, że trzeba dzieci zapraszać do wszystkich spraw dorosłych. Nie mam jednak poczucia, że moje dzieci podczas rozmów np. o koronawirusie powinny zatykać uszy i wychodzić do swojego pokoju. […] Dlatego w książkach nie unikam trudnych tematów. Mam poczucie, że nasze dzieci są teraz bardzo dzielne i wytrwałe — podkreśliła w wywiadzie.

Przypomnijmy, że wcześniejsze książki Chylińskiej opowiadały m.in. o przygodach Gilera, chłopczyka z licznymi zaburzeniami, który też był „inny” od swoich rówieśników.

Zobacz zdjęcia i wideo:

Agnieszka Chylińska
fot. instagram.com/agnieszka.chylinska

9 grudnia ukazała się jej nowa książka dla dzieci.

Już wcześniej wokalista zabrała głos nt. Strajków Kobiet, a przy okazji wyjawiła, że sama jej mamą dzieci „szczególnej troski”.

Agnieszka Chylińska
fot. instagram.com/agnieszka.chylinska

W rozmowie dla Party zdradziła, że w książkach znajduje się wiele historii inspirowanych prawdziwym życiem jej, oraz jej córek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: Party, Instagram, Facebook

 

Poprzedni artykułOdejście Jolanty Fajkowskiej z TVP zaskoczyło. Ciężko uwierzyć, jak dziś wygląda jej życie
Następny artykułDecyzja weszła w życie o północy. Absolutny zakaz dla wszystkich Polaków i Polek, chodzi o loty do kraju
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl