Agnieszka Chylińska jest coraz chudsza. Najnowsze zdjęcia, które opublikowała artystka, niezwykle zmartwiły jej fanów. Wierni obserwatorzy są zatroskani jej stanem zdrowia. Pomimo tego, że filigranowe ciało skrywa pod szerokim ubraniami w stylu oversize, udało im się dostrzec kolejne utracone kilogramy. Jest pani coraz mniej – pisali wyraźnie zaniepokojeni.

W ciągu ostatnich kilku lat artystka przeszła niesamowitą metamorfozę. Swoją muzyczną karierę rozpoczynała jako zbuntowana i kontrowersyjna wokalistka O.N.A. Nieustannie oscylowała również wokół rockowego stylu. Rola matki i doświadczenia życiowe, które sukcesywnie zdobywała, skłoniły ją do zmian w wyglądzie. Blond włosy, kobiece sukienki i szpilki stały się jej znakiem rozpoznawczym. Piosenkarka mocno straciła też na wadze.

Agnieszka Chylińska jest coraz chudsza 

Nie ulega wątpliwości, że w ciągu ostatnich kilka lat Agnieszka Chylińska zmieniła się nie do poznania. Jednym z głównych elementów jej metamorfozy, była znaczna utrata kilogramów. Piosenkarka widocznie straciła na wadze, a fani zaczęli obawiać się nawet o jej stan zdrowia. Zabawny filmik, który opublikowała w kwietniu ubiegłego roku, miał ich uspokoić i zapewnić, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

-Wszyscy uważają, że jestem zbyt chuda. No tak, pora coś z tym zrobić […]. Grubain Dupain, cudownie! Dzięki nowemu preparatowi na grubnięcie uzyskam niezwykły efekt na jutrzejszy koncert – mówiła wówczas na nagraniu artystka. 

Wszelkie pomówienia zdementowała również menagerka Chylińskiej. Pomimo tego sprawa nie ucichła, a w ostatnim czasie ponownie nabrała na sile.

 Ile waży Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska na tę chwilę w żaden sposób nie odnosi się do swojej wagi ani tego, czy zamierza chudnąć jeszcze bardziej. Portal myfitness.gazeta.pl w kwietniu ubiegłego roku wyjawił, że artystka przy wzroście 175 cm waży zaledwie 50 kg. Fani piosenkarki zastanawiali się wówczas, czy przypadkiem nie cierpi na anoreksję.

Najnowsze zdjęcia, które opublikowała artystka, ponownie sprawiły, że jest ona na językach wszystkich. Obserwatorzy dostrzegli, że pod męskimi, szerokimi outfitami skrywa swoje filigranowe, szczupłe ciało.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Chylinska
instagram.com @agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska znacznie straciła na wadze. 

Agnieszka Chylińska
instagram.com @agnieszka.chylinska

Fani obawiają się o jej zdrowie. 

Agnieszka Chylińska
instagram.com @agnieszka.chylinska

Tak szczupła nie była jeszcze nigdy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy uwięzieni w centrum epidemii. Konsulat zachęca ich do powrotu do Polski
  2. Nadeszła zaskakująca wiadomość, są zdjęcia. Już wiadomo skąd mógł wziąć się koronawirus, fani uwielbianego przysmaku oniemieli
  3. Beata Tyszkiewicz zdradziła, jakich ludzi zawsze unikała. Jej słowa są szczere do bólu
  4. Ida Nowakowska przyznała, że w jej małżeństwie nie zawsze jest kolorowo. Bardzo rzadko widzi się z mężem
  5. Jak na życie zarabia Sandra Kubicka? Prawda właśnie wyszła na jaw
  6. Fatalne wiadomości o Pawle Królikowskim, operacja zakończyła się katastrofą. Dramat rodziny dopiero się rozpoczyna

Źródło: planeta.pl

Poprzedni artykułSyn Halinki Mlynkovej ma już 16 lat. Wokalistka pokazała przystojnego nastolatka
Następny artykułNie żyje uwielbiany muzyk, miał 48 lat. Okoliczności jego śmierci budzą wątpliwośc
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.