Agnieszka Chylińska niedawno świętowała 25-lecie swojej aktywności artystycznej. Przez ćwierć wieku zachwyca fanów swoją energią na scenie. Niestety niedawno podjęła trudną decyzję, której nikt się nie spodziewał. Tygodnik Dobry Tydzień ujawnia szczegóły – co tak negatywnie wpłynęło na uwielbianą przez wszystkich wokalistkę? 

Niedawno Agnieszka Chylińska w Operze Leśnej świętowała swoje 25-lecie aktywności na scenie. Na koncercie była masa ludzi, a amfiteatr pękał w szwach. Fani bawili się do najlepszych hitów Agnieszki, a ona sama była wulkanem energii. Decyzja, która podzieliła się z fanami okazała się zaskoczeniem. Artystka skutecznie ukrywała to, że od kilku lat ma poważny problem. 

Czy Agnieszka Chylińska potrzebuje odpoczynku?

Jak podaje podral pomponik.pl w 2016 roku Agnieszka Chylińska wyprowadziła się na jakiś czas do hotelu, zostawiając męża samego z trójką dzieci. Podobno nie mogła poradzić sobie z narastającymi problemami. Gwiazda rok temu przyznała, że ma myśli samobójcze w rozmowie z Kubą Wojewódzkim, Edwardem Miszczakiem i Marcinem Prokopem, którą możecie znaleźć na kanale YouTube artystki.

Z depresją walczy od wielu lat, a według portalu pomponik.pl wszystko zaczęło się najprawdopodobniej już na początku współpracy z zespołem O.N.A. Kariera nabierająca tempa wcale nie poprawiała sytuacji, a sprawiała, że artystka czuła się jeszcze gorzej czując wciąż narastające wymagania ze strony publiki

Agnieszka Chylińska jest perfekcjonistką i ma wobec siebie bardzo wysokie wymagania. Trudno jest jej pogodzić rolę artystki, osoby publicznej, matki i żony. Dlatego wybrała to, co jest dla niej najważniejsze – rodzinę. Agnieszka Chylińska podjęła decyzję o zrobieniu sobie przerwy. Przynajmniej do lutego skupi się tylko na rodzinie. 

Depresja – problem współczesnych czasów

Nie tylko Agnieszka Chylińska mierzy się z epizodami depresyjnymi. Wiele gwiazd powoli przyznaje się do tego, że walczy z depresją. Do ich grona należy między innymi Jarosław Kret, który pochwalił się niedawno, że w końcu zakończył terapię, Maria Peszek, czy Małgorzata Foremniak

Dlaczego gwiazdy przyznają się do tego, że walczą z depresją? Gwiazdy przyznają się do walki z depresją po to, aby dostać więcej zrozumienia ze strony publiczności i pokazać fanom, którzy również zmagają się z podobnym problemem, że nie są z tym sami. Wiele gwiazd po wygranej walce z chorobą wspiera fundacje czy organizacje na rzecz walki z depresją. 

Zobacz zdjęcia: 

screen Dzień Dobry TVN

Gwiazda niedawno była wulkanem energii. Nikt nie spodziewał się tego, że zmaga się z depresją. 

agnieszka chylińska: mama
Fot.screen youtube.com

Agnieszka Chylińska postanowiła, że przynajmniej do lutego nie pojawi się na scenie. Czas ten chce spędzić z rodziną. 

Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska
Fot. https://www.instagram.com/agnieszka.chylinska

Wyznania Agnieszki nikt się nie spodziewał. Oby przerwa podziałała na nią pozytywnie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Siostra słynnego producenta to niezwykle intrygująca osoba
  3. Studia zapewniły Małgorzacie Kożuchowskiej owocną karierę. Była na roku z wieloma sławami
  4. Joanna Krupa nago na okładce ”Wprost”. Gwiazda pokazała ciążowy brzuszek w pełnej okazałości
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało

źródło: pomponik.pl 

Poprzedni artykułKotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować
Następny artykułFryzury do ramion. Najmodniejsze uczesania sezonu!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.