Agnieszka Chylińska w ostatnim czasie wydała oficjalne oświadczenie w sprawie popularnej reklamy, którą nuci już niemal cała Polska. Kobieta nie spodziewała się, że wszystko potoczy się w ten sposób.

Agnieszka Chylińska bardzo rzadko udziela wywiadów na temat życia prywatnego, a także niemal nigdy nie odnosi się do plotek na temat swojej osoby. Fanów gwiazdy bardzo zdziwił jednak fakt, że w ostatnim czasie chomiki w reklamie śpiewają jeden z przebojów piosenkarki. W tej sprawie postanowiła przerwać milczenie.

Agnieszka Chylińska: reklama

Agnieszka Chylińska to osoba, która w szczególności skupia się na sprawach zawodowych, czyli śpiewaniu. W ten sposób szerokim łukiem omija wywiady między innymi na temat swojego prywatnego życia. Artystka zaledwie raz wystąpiła w reklamie jednej z sieci komórkowych. Fani piosenkarki byli więc w szoku, gdy usłyszeli hit zespołu O.N.A. w jednej z popularnych w ostatnim czasie reklam.

Wiele sklepów RTV zaprasza do współpracy popularne gwiazdy. Chyba każdy pamięta o reklamie jednego ze sklepów, w której główną rolę zagrała Ewelina Lisowska, czy chociażby Doda. Niedawno do tego grona dołączyła Agnieszka Chylińska, a właściwie jej przebój Znalazłam, którego przeróbkę wykonują animowane chomiki.

Czy w reklamie głos podkłada Agnieszka Chylińska?

Fani gwiazdy od razu zaczęli zastanawiać się, czy to właśnie ona podkłada głos zwierzątkom, które wykonują jej jeden z największych hitów. Byli w szoku, że Agnieszka Chylińska wbrew swoim zasadom, zgodziła się na wystąpienie w tak niepasującej do jej wizerunku reklamie.

– W nawiązaniu do Waszych pytań: Wszelkie reklamy, w których zawarty jest utwór Znalazłam (teraz, teraz, teraz) – obecnie z gryzoniami – nie są nasze, nie mamy z nimi nic wspólnego. Autorami piosenki są Waldek Tkaczyk i Grzegorz Skawiński, mają Oni pełne prawo wykorzystywać ją zgodnie z własnymi pomysłami wizerunkowymi – napisano na Facebooku.

Agnieszka Chylińska odniosła się do sprawy również na swoim Instagramie, gdzie napisała, że nie ma nic wspólnego ze zwierzątkiem, które śpiewa jej przebój w reklamie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Chylińska
fot. screen youtube.com, Media Expert

W ostatnim czasie dużą popularność zdobyła reklama, w której chomiki śpiewają wielki przebój piosenkarki.

Agnieszka Chylińska
instagram.com/agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska odniosła się do sprawy na swoim Instagramie.

Agnieszka Chylińska
instagram.com/agnieszka.chylinska

Taka reklama zupełnie nie pasuje do wizerunku piosenkarki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 18-latka poddała się operacji plastycznej. Doznała nieodwracalnych uszkodzeń mózgu
  2. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia. Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  3. Znaki zodiaku, które są najlepiej dobrane. W 2020 znajdą swojego idealnego partnera
  4. Małżeństwo rozpadło się po 12 latach. Żona odkryła prawdę, gdy zobaczyła męża pod prysznicem
  5. Tysiące osób walczyło o jej życie. Nie przeżyła operacji, która miała ją uratować
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródło: gwiazdy.wp.pl

 

Poprzedni artykułNajmodniejsze fryzury 2020 roku. 4 propozycje, które będą królować w nowym roku
Następny artykułSoda oczyszczona do prania. 4 zastosowania, które zmienią twoją codzienność
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.