Agnieszka Chylińska bez makijażu wywołała zdumienie swoich fanów. Jak zareagowali na to niecodzienne wydanie idolki? Są zachwyceni! „Piękna kobietka”, pisali o gwieździe. Zobacz niezwykłe zdjęcie wokalistki. Będziesz pod wrażeniem!

Uwielbia eksperymentować z wyglądem, a drapieżny makijaż to stały element jej wizerunku. Do tego stopnia, że kiedy fani zobaczyli, że Agnieszka Chylińska bez makijażu wystąpiła na Instagramie, zatkało ich… z zachwytu! Okazało się, że gwiazda w naturalnym wydaniu prezentuje się niczym nastolatka. Poznalibyście ją na ulicy? Jest piękna!

Jak wygląda Agnieszka Chylińska bez makijażu?

Agnieszka Chylińska bez makijażu to raczej rzadki widok. Do tej pory sprawiała wrażenie osoby, która ma na siebie dokładny pomysł w kwestii wyglądu. Wystylizowane włosy, rockowe dodatki, tatuaże oraz, rzecz jasna, staranny makijaż: wokalistka inspirowała swoich fanów, którzy garściami czerpali ze stylu idolki.

Jednak niedawno Agnieszka Chylińska zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu. Piosenkarka należy do gwiazd utrzymujących stały kontakt ze swoimi fanami. Niedawno nagrała zabawny filmik, na którego rzecz zrezygnowała z makijażu

W ten sposób nie tylko pokazała, jak atrakcyjną jest kobietą, lecz także dodała odwagi swoim fankom. Presja społeczna wobec kobiet, by pokazywać się publicznie w „poprawionym” za pomocą kosmetyków wydaniu wciąż pozostaje silna. Tymczasem Agnieszka Chylińska udowodniła, że najważniejsze są nasze samopoczucie i komfort, a nie to, jak chcieliby widzieć nas inni. 

Co robi Agnieszka Chylińska?

Niedawno portal polki.pl pojawiła się informacja, że Agnieszka Chylińska może zmagać się z jakąś chorobą. Dowodem na zły stan zdrowia artystki ma być znaczna utrata wagi, którą fani dostrzegają na zdjęciach Chylińskiej. 

Na szczęście fani piosenkarki mogą odetchnąć z ulgą. Jej menadżerka Joanna Ziędalska-Komosińska stanowczo ucięła plotki o złym stanie zdrowia podopiecznej. Co powiedziała? Komentarz Komosińskiej nie pozostawia wątpliwości. 

– Każdy ma prawo wyglądać jak chce – cytuje ją portal rmf.fm

Agnieszka Chylińska niedawno opublikowała na swoim Instagramie informację, że twórcy programu Mam Talent! poszukują osób, które byłyby chętne wziąć udział w show. Wygląda na to, że wkrótce znów będziemy mieli okazję oglądać gwiazdę na miejscu jurorki w hicie TVN. Nie możemy się doczekać!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka chylińska bez makijażu
fot. instagram.com @agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska bez makijażu to rzadki widok. 

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.