Agnieszka Chylińska w słynnym wywiadzie radiowym z 2004 roku powiedziała kilka mocnych słów o polskich gwiazdach! Piosenkarka znana z kontrowersyjnych wypowiedzi nie przebierała w słowach, gdy wypowiedziała się na temat…Krzysztofa Krawczyka. Zlepiony troll z twarzy – możemy usłyszeć w nagraniu. Komu jeszcze się dostało?

Charyzmatyczna wokalistka nie owija w bawełnę i mówi dokładnie to, co myśli. Agnieszka Chylińska w jednym wywiadzie zmiażdżyła jednocześnie kilka osób, a kultowe cytaty do dziś wyryte są głęboko w pamięci – zwłaszcza fanów Krzysztofa Krawczyka! Co takiego powiedziała Chylińska i komu jeszcze się dostało?

Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o Krzysztofie Krawczyku

Artystka nie boi się wypowiadać swoich myśli na głos, za co wielu ją pokochało. Mimo zmiany wizerunku na bardziej delikatny i muzyki z rockowej na taneczną Agnieszka Chylińska od lat pozostaje tak samo bezkompromisowa i szczera! Widać to szczególnie na przykładzie jednego wywiadu z 2004 roku, który przeszedł już do historii. Głównie dlatego, że obraziła w nim… Krzysztofa Krawczyka! Powszechnie uwielbianemu wokaliście nieźle się dostało. Co powiedziała Chylińska?

Agnieszka Chylińska ostro o kolegach z branży

W 2004 roku Agnieszka Chylińska udzielała wywiadu w Radio 94 – dzisiejszym Antyradio. Rozmowa została podzielona na kilka fragmentów, które zostały wyemitowane, jednak wokalistka poprosiła, by jeden z fragmentów został wycięty. Na jej nieszczęście nie znalazł się on w audycji, ale… w internecie. Do tej pory nie wiadomo, kto upublicznił ten urywek rozmowy, który dziś zyskał już miano kultowego!

NAGRANIE ZNAJDZIESZ PONIŻEJ 

Agnieszka Chylińska mówi w nim o współpracy Edyty Bartosiewicz z Krzysztofem Krawczykiem i nie przebiera przy tym w słowach! Sugeruje, że tonący Krawczyka się chwyta, artystę nazywa zlepionym trollem z twarzy i choć śmieje się z tego, że dostanie pozew, musiała naprawdę przestraszyć się upublicznienia tych fragmentów rozmowy! Dostało się także Kasi Nosowskiej, która również współpracowała z artystą, a Chylińska zasugerowała nawet, że wszystkich wymienionych artystów łączą seksualne podteksty. Na koniec wyraziła niezadowolenie z kierunku, w którym idzie muzyka zespołu T. Love.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wywiad natychmiast stał się prawdziwym hitem sieci, a jego widmo snuje się za Chylińską do dziś! W 2007 roku nawet Kuba Wojewódzki zahaczył w rozmowie o temat Krzysztofa Krawczyka, na co Chylińska powiedziała:

 – Dziękuję panie Krzysztofie, że nie podał mnie pan do sądu. (…) Powinnam sobie zdawać z tego sprawę, że to, co mówię, może zostać wykorzystane – przyznaje wokalistka.

Trzeba przyznać, że tym wywiadem udało jej się zapisać w historii! Jak myślicie, czy dziś takie słowa dziś poskutkowałyby pozwem?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Chylińska dziś musi bardzo wstydzić się tego wywiadu!

Mimo że poprosiła o wycięcie fragmentu rozmowy, znalazł się on w internecie.

agnieszka chylińska
screen z youtube.com
tvnpl

Wokalistka obraża w nim Krzysztofa Krawczyka, Edytę Bartosiewicz i Katarzynę Nosowską.

Krzysztof Krawczyk: Ewa Krawczyk
facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

Krzysztof Krawczyk wybaczył jej niefortunną wypowiedź i usprawiedliwiał artystkę jej młodym wiekiem.

Sami posłuchajcie TUTAJ – musicie przyznać, że wywiad jest naprawdę ostry! Nic dziwnego, że Agnieszka Chylińska nie chciała, by ujrzał światło dzienne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Halle Berry była ofiarą przemocy domowej. Aktorka opowiedziała o swoim dramacie sprzed lat
  2. Izabela Janachowska pokazała nowe zdjęcie synka. Christopher jest coraz większy
  3. Kuba Błaszczykowski opowie w TVP o tragicznej śmierci mamy. Do dziś nie pogodził się ze stratą
  4. Anna Kalczyńska komentuje odejście Mołek i Mellera z DDTVN. Jej słowa mówią wszystko
  5. Marek Włodarczyk z partnerką. Jest od niego 36 lat młodsza, zdążyli się już zaręczyć

 

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.