Agnieszka Chylińska wiedzie idealne życie: udana kariera, szczęśliwa rodzina i miliony fanów. Niestety, nie zawsze tak było. „Demony, które krążą wokół mojej głowy, są okrutne”, powiedziała artystka w szczerej rozmowie z Kubą Wojewódzkim, Marcinem Prokopem i Edwardem Miszczakiem. Czy artystka naprawdę miała myśli samobójcze? Jak poradziła sobie z poważnymi problemami?

W ostatnich latach coraz więcej osób łamie tabu, jakie panuje wokół problemów psychicznych. Duży udział mają w tym gwiazdy. Niedawno Agnieszka Chylińska zdecydowała się opowiedzieć w jednym z wywiadów o demonach, z którymi zmagała się w przeszłości. Jak wyglądały początki jej kariery? Nie zawsze było jej łatwo. Chociaż wydawało się, że pnie się na sam szczyt, ona czuła, że spada coraz niżej. Dziś ostrzega innych przed popełnionymi błędami.

Co powiedziała Agnieszka Chylińska w wywiadzie?

Jak informuje portal deon.pl, Agnieszka Chylińska udzieliła wywiadu promującego jej najnowszą płytę Pink Punk. Artystka zdobyła się przy tym na szczere wyznanie o tym, że w przeszłości zmagała się z poważnymi problemami. Opowiedziała także o ciemnych stronach przemysłu muzycznego.

– Demony, które krążą wokół mojej głowy, są okrutne, są skazujące, są osądzające. Są przede wszystkim prokuratorami. Ja nie mam w swojej głowie adwokata […] Otaczałam się ludźmi, którzy głównie zajmowali się tym, żeby z tej gówniary trzepać hajs. […] Pierwsze depresje, załamania, próby samobójcze – to były pierwsze lata O.N.A. – czytamy wypowiedź artystki na deon.pl.

W jaki sposób Agnieszka Chylińska poradziła sobie z problemami? Artystce bardzo pomogli bliscy, a także wiara w Boga.

– Przyszłam do Boga i powiedziałam mu: „Wszystko zje*ałam. Przytul mnie, nic nie mów, kochaj mnie – powiedziała Chylińska w rozmowie z Wojewódzkim, Prokopem i Miszczakiem.

Co robi Agnieszka Chylińska?

Na szczęście dziś Agnieszka Chylińska ma ciężkie chwile już za sobą. Jej najnowsza płyta cieszy się olbrzymią popularnością, wciąż jest chętnie zapraszana do udziału w programach takich jak np. Mam Talent!.

Wielkim wsparciem dla Chylińskiej jest jej mąż, Marek. Mężczyzna twardo stąpa po ziemi, jest odpowiedzialny oraz rozsądny, co stanowi doskonałą przeciwwagę do artystycznej duszy piosenkarki. Wspólnie wychowują troje ich dzieci: Ryszarda, Esterę i Krystynę. Agnieszka Chylińska jest bardzo oddaną i troskliwą matką. Chociaż na ogół bardzo pilnie strzeże prywatności rodziny, w wywiadach często dzieli się z fanami zabawnymi anegdotkami z życia rodzinnego.

Gratulujemy Agnieszce Chylińskiej, że udało jej się przezwyciężyć trudny okres w życiu i trzymamy kciuki, by nigdy więcej nie musiała przechodzić przez podobny koszmar.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka chylińska
fot. instagram.com @agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska w przeszłości przeżyła bardzo ciężkie chwile. Na szczęście dziś już czuje się dobrze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała tworzą świetną parę. Jak się poznali?
  2. Jak Dzień Kobiet jest obchodzony na świecie? Poznaj zwyczaje z innych krajów
  3. Dominika Gwit ma do siebie dystans? Pokazała się w bluzie z zaskakującym napisem
  4. Lidl zorganizował WIELKĄ promocję na Dzień Kobiet! Będziecie zachwycone!

źródła: plotek.pl, deon.pl, jastrzabpost.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.