Agnieszka Chylińska w wywiadzie promującym jej najnowszą płytę zdobyła się na szczere wyznanie. Gwiazda opowiedziała o swojej pierwszej i niestety niespełnionej miłości: Zostałam rozjechana w wieku 18 lat przez bardzo dojrzałego faceta, przyznała. Jak pozbierała się po rozstaniu?

Ten mocny wywiad z pewnością na długo zapadnie w pamięci wielbicielom artystki. Agnieszka Chylińska od zawsze słynie z niepokornego charakteru i kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak tym razem odkryła wiele szczegółów z jej życia prywatnego i zawodowego. 

Agnieszka Chylińska o pierwszej miłości

W szczerym wywiadzie udzielonym trzem rozmówcom: Kubie Wojewódzkiemu, Marcinowi Prokopowi i Edwardowi Miszczakowi gwiazda opowiedziała o intymnych szczegółach z jej życia. Co tak bardzo poruszyło jej widzów? 

W wywiadzie przyznała, że przez wiele lat próbowała udowodnić swoją wartość, a pierwsza miłość odcisnęła olbrzymie piętno na jej psychice. Tak wrażliwa, delikatna i krucha osoba jak Agnieszka bardzo przeżyła pierwszy zawód miłosny. 

Co wydarzyło się w życiu Agnieszki Chylińskiej?

Agnieszka przyznała w wywiadzie, że jako młoda dziewczyna zupełnie nie znała poczucia własnej wartości i uzależniała je od mężczyzny. Szybko okazało się, że popełniła wielki błąd, za który zapłaciła wysoką cenę. Gwiazda zakochała się bez pamięci w dużo starszym mężczyźnie, który nie potrafił docenić jej uczucia, oddania i miłości. Pierwszy związek był dla niej wielkim rozczarowaniem, co przyznała w wywiadzie:

 Zostałam rozjechana w wieku 18 lat przez bardzo dojrzałego faceta, który potraktował mnie jak gó*no i to też wpłynęło na historię mojego życia jako kobiety, że pomyślałam sobie: Ja pie****ę, jeżeli ja przychodzę z takimi prostymi sprawami jak miłość, oddanie, swoje dziewictwo, daję na szalę wszystko facetowi, który to traktuje jak g*wno, to włącza się myślenie – kim ja jestem, że on mnie tak potraktował? Co ja jestem warta? – wyznała w wywiadzie promującym jej najnowszą płytę. 

Agnieszka nie potrafiła zrozumieć, dlaczego została tak potraktowana i przez długi czas nie mogła dojść do siebie.  Piosenkarka  pod koniec wywiadu przyznała, że jest to jej wywiad życia. Nic dziwnego – nigdy wcześniej tak bardzo się nie otworzyła. Okazuje się, że za wizerunkiem niezależnej i twardej artystki kryje się wrażliwa kobieta o gołębim sercu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka chylińska
instagram.com @agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska bardzo przeżyła pierwsze rozstanie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKot bengalski, w którym zakochały się miliony osób na całym świecie. Jest piękny!
Następny artykułMichał Szpak i Julia Wieniawa wystąpią razem! Czy fanom spodoba się ten duet?