Agnieszka Chylińska: pochodzenie piosenkarki przepełnia ją wewnętrzną siłą i napawa dumą. Wokalistka otwarcie mówi o miłości do swojego miasta. Skąd pochodzi? Niewiele osób o tym wiedziało! Chociaż artystka nigdy nie ukrywała, gdzie się urodziła, fani przyzwyczaili się do myśli, że na pewno zawsze mieszkała w stolicy. Bynajmniej!

Nikt tak jak ona nie potrafi łączyć ról sympatycznej jurorki rozmaitych talent show i przebojowej wokalistki, która śpiewa do akompaniamentu naprawdę ciężkiej muzyki. Mimo że od wielu lat jednym ze stałych miejsc jej pracy pozostaje Warszawa, po zakończeniu nagrań do kolejnego programu zawsze wraca do TEGO miejsca. Agnieszka Chylińska: pochodzenie jest dla niej powodem do dumy i radości. Mieszkańcy ukochanej miejscowości piosenkarki pękają z dumy, że wywodzi się właśnie z ich miasta! Nie uwierzycie, gdzie dorastała! 

Skąd pochodzi Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska często wspomina w wywiadach o swoich najbliższych. Gwiazda regularnie opowiada nie tylko o członkach rodziny, którą sama założyła, lecz m.in. starszym bracie, który wiele lat stanowił dla niej autorytet. Jednak nawet najbardziej zaangażowani fani wokalistki nie zawsze zdają sobie sprawę, gdzie właściwie spędziła okres dorastania.

Agnieszka Chylińska: pochodzenie gwiazdy jest zaskakujące. Jak sama przyznała w jednym z filmików na Instagramie, pochodzi z Gdańska. Wspomniała o tym przy okazji wyjazdu do rodzinnego miasta, gdzie promowała swoją najnowszą książkę Zezia, miłość i bunt na statku. Zwierzyła się, że poczuła się naprawdę wyjątkowo, kiedy w Empiku pojawiły się dziesiątki rodziców i dzieci, którzy zamierzali poprosić ją o podpisanie ich egzemplarzy. Chętnych na spotkanie było tak wielu, że całe wydarzenie potrwało aż trzy godziny!

Agnieszka Chylińska: pochodzenie jest dla niej ważne?

Agnieszka Chylińska musi być naprawdę przywiązana do Gdańska, ponieważ zdecydowała się zamieszkać w jego bliskim sąsiedztwie. Jak podaje portal domygwiazd.pl, piosenkarka zdecydowała się uwić rodzinne gniazdko w Sopocie

Co ciekawe, jej poprzednim miejscem zamieszkania — według ustaleń domygwiazd.pl — miała być Gdynia. Nie ma wątpliwości, że piosenkarka nie ma zamiaru opuszczać okolic Trójmiasta! Nie wiadomo jednak, czy na decyzję gwiazdy wpłynęły względy sentymentalne, bliskość rodziców, a może zamiłowanie do nadmorskich krajobrazów. 

Agnieszka Chylińska: pochodzenie stanowi niezwykle istotny element życia znanej piosenkarki. Wiedzieliście, że najpierw mieszkała właśnie w Gdańsku? To niesamowite, że nawet jako dorosła kobieta tak bardzo nie chce opuszczać rodzinnych okolic. Musi naprawdę kochać morze!

ZOBACZ ZDJĘCIA AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ:

agnieszka chylińska: pochodzenie
fot. instagram.com @agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska: pochodzenie jest dla niej źródłem siły. 

agnieszka chylińska: pochodzenie
fot. instagram.com @agnieszka.chylinska

Piosenkarka przyszła na świat w Gdańsku. 

agnieszka chylińska: pochodzenie
fot. instagram.com @agnieszka.chylinska

Mimo dorosłości piosenkarka nadal nie chce opuszczać Trójmiasta. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Marty Kaczyńskiej zabrał ją do najdroższej restauracji w mieście! Wie, jak jej dogodzić
  2. LEVI’S® x STRANGER THINGS. Wyjątkowa kolekcja inspirowana serialem Netflixa
  3. Roksana Węgiel w dzieciństwie była urocza! Zobaczcie, jak wyglądała jako 10-latka
  4. L’biotica – 3 maski wegańskie #lesswaste. Zadbaj o swoją skórę i środowisko
  5. Ewa Gawryluk z mężem ma powody do radości. Kim jest Waldemar Błaszczyk?

źródła: domygwiazd.pl, pl.wikipedia.org

Poprzedni artykułSuknia ślubna, która wywołała tysiące komentarzy. Jest najbrzydsza, a może najpiękniejsza?
Następny artykułElżbieta Słoboda zmarła w 2018 roku. Aktorka ciężko chorowała, nie chciała pomocy lekarzy
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.