Agnieszka Chylińska pokazała nogi! To dwa patyczki pełne tatuaży – gwiazda ma figurę prawdziwej modelki. Wokalistka niegdyś znana z bardzo mrocznego i chłopięcego wizerunku, dziś nie wstydzi się bawić modą i pokazywać, że kobiecość niejedno ma imię!

Zdjęcie, na którym Agnieszka Chylińska pozuje z odkrytymi nogami, zrobiło prawdziwą furorę! Gwiazda, która kiedyś miała w zwyczaju chować się w wielkich spodniach i swetrach, już jakiś czas temu przeszła prawdziwą metamorfozę. Eksperymentowała ze stylem i włosami, a dziś nie boi się miksować ze sobą elementów kobiecości i męskości. Artystka wygląda fenomenalnie!

Agnieszka Chylińska odsłoniła nogi!

Na instagramie gwiazdy nie znajdziemy przesłodzonych selfie ani zdjęć ze ścianek. Agnieszka Chylińska, mimo że w showbiznesie jest już od lat, wyłamuje się ze schematów przeciętnego celebryty. Nie interesują jej skandale, opowieści o życiu miłosnym, ani stylizacje, które kłócą się z jej poczuciem estetyki.

Artystka konsekwentnie trzyma się od lat swojego stylu i mimo że wiele razy eksperymentowała z wyglądem, wszystkie fazy wydawały się zupełnie autentyczne. Obecny wizerunek gwiazdy jest jednym z jej najbardziej wyrazistych! Ostatnie zdjęcie na jej instagramie, na którym Agnieszka Chylińska odsłania długie nogi w luźnych szortach, potwierdza, że wokalistka świetnie czuje się w swoim ciele! Wygląda fenomenalnie, a fani są zachwyceni.

Agnieszka Chylińska na instagramie

Zdjęcie, na którym artystka odsłoniła nogi, zebrało wiele pochlebnych komentarzy! Na fotce Agnieszka Chylińska prezentuje się jak modelka – jej długie i szczupłe nogi są pokryte tatuażami, a nowa fryzura gwiazdy bardzo pasuje do jej punkowo-cukierkowego stylu. Fani nie pozostali obojętni na piękne zdjęcie gwiazdy! Pojawiło się pod nim wiele komentarzy:

– Ależ ty masz długie nogi!

– Nogi pierwsza klasa ????????

– Piękna, a te nogi… fiu fiu!

Wielu fanów zwróciło także uwagę na scenografię i stylizację piosenkarki. Chylińska leży bowiem wśród… pączków, a na sobie ma urocze różowe buty z futerkiem. Czujni obserwujący od razu zasypali artystkę komplementami, Agnieszka Chylińska z odsłoniętymi nogami rzeczywiście wygląda wyjątkowo korzystnie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka chylińska
instagram.com/agnieszka.chylinska

Na co dzień Agnieszka Chylińska wybiera raczej wygodne ubrania, kojarzące się z męskim stylem ubierania.

agnieszka chylińska
instagram.com/agnieszka.chylinska

Od kilku lat wokalistka eksperymentuje z wyglądem i próbuje rozmaitych fryzur oraz ubrań!

agnieszka chylińska: brat
instagram.com/agnieszka.chylinska

Tym razem zaskoczyła fanów, odsłaniając nogi. Zazwyczaj ubrana w spodnie, tym razem Chylińska zrobiła nam niespodziankę!

agnieszka chylińska
instagram.com/agnieszka.chylinska

Widać, że artystka coraz lepiej czuje się w swoim ciele i nie boi się eksperymentować z wyglądem.

agnieszka chylińska
instagram.com/agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska z odsłoniętymi nogami wygląda niesamowicie! Uroku dodają zabawne buty i nietypowa scenografia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia Hanna Gronkiewicz-Waltz? Jej oświadczenie majątkowe powala
  2. Kim jest mąż Natalii Klimas? Wcześniej była z Piotrem Woźniakiem-Starakiem
  3. Edyta Górniak w przeszłości poroniła i mogła stracić też Allana. „Moje dziecko umierało”
  4. Aktorzy „M jak Miłość” właśnie potwierdzili swój romans! Uczucie wybuchło na planie

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.